Як урізноманітнити інтимне життя: поради жінкам

Що потрібно для того, щоб сексуальне життя сучасної жінки стало повноцінним, різноманітним і насиченим? Читайте нижче.

Отже, на що потрібно звертати увагу сучасній, активній жінці, щоб цю саму жінку в собі не втратити, а, навпаки, знову відчути себе бажаною.

Роль постійного партнера

Часто партнери занадто довго перебувають разом і набридають один одному. Людям потрібно нові відчуття. Такі відчуття чомусь завжди знаходяться на стороні. Виходить так, що на колишнього партнера не залишається часу і сил, а ось для нового все – і час, і сили, знаходяться. Чи може бути інтимне життя злагодженим і регулярним з постійним партнером? Задумайся над цим.

Романтика в житті жінки

Звичайно ж, інтимне життя жінки не повинне бути позбавлене романтики. Проблема в тому, що в тривалих відносинах романтика стає чимось бажаним, а не реальним.

Для створення романтики у стосунках потрібно постаратися підключити всю свою фантазію і уяву. Можна замовити столик в ресторані, а потім запросити чоловіка на перегляд романтичного або еротичного кіно. Можна придумати багато, виходячи зі своїх побажань і матеріальних можливостей.

Спонтанність в сексі

В інтимному житті повинна мати місце спонтанність. Звичайно, добре, коли все стабільно і зумовлено, але спонтанність теж може бути дуже захоплюючою. Якщо при цьому застосувати все ту ж фантазію, то спонтанність в твоєму житті почне творити справжні чудеса. Іноді можна дозволити собі зайнятися любовними втіхами де-небудь в затишному куточку, наприклад, на вечірці або в ресторані.

Роль різноманітності

Можна довго нарікати на те, як багато часу і сил забирає робота, і зовсім не залишається бажання займатися своїм власним інтимним життям. Але, в основному, все це тільки відмовки. Потрібно організувати і спланувати свій день таким чином, щоб вистачило часу і на спільні прогулянки, і на сімейну вечерю, і на інші заняття.

Немає нічого складного в тому, щоб приділити партнеру деякий час протягом дня. При цьому не варто обговорювати проблеми на роботі, нехай голос буде ніжним і багатообіцяючим. Тоді і чоловік буде хотіти скоріше повернутися з роботи додому, ну а жінці залишиться тільки не упустити цей момент.

Якщо немає настрою

Звичайно, буває так, що жінці не хочеться займатися сексом. Але буває, і що немає такого настрою і у партнера. Звичайно, трапляються важкі моменти у кожного, тоді не варто робити з цього трагедію, а просто спробувати створити настрій собі і спокусити партнера, або просто деякий час відпочити.

Джерело

Поділись


Новини партнерів