Спільне життя: головні правила гармонії

Спільне життя, навіть коли двоє дуже люблять один одного – процес не легкий і вимагає зусиль. Ми підкажемо вам, як підтримувати баланс і досягти гармонії в загальному побуті.

І ось ви почали жити разом.

Яких важливих правил потрібно дотримуватися, щоб перебування під одним дахом не обернулося кожного з вас провалом.

1. Постарайтеся не піддаватися гендерним стереотипам, як тільки переступите ваш загальний поріг. Краще тверезо оцініть слабкі і сильні сторони один одного і відштовхуйтеся від них, вирішуючи, хто буде планувати бюджет, а хто – кликати гостей на вечірку.

2. Пам’ятайте про право один одного на особистий простір, в яке іншому вторгатися не можна. І не намагайтеся стати єдиним організмом з чотирма руками і ногами – кожен з вас цікавий як окрема особистість. Загальні захоплення – це прекрасно, але якщо до того як з’їхатися з коханим, ти кожну суботу проводила в фітнес-клубі, а він збирав моделі вертольотів два вечори на тиждень – не варто від цього відмовлятися.

3. Якщо ви посварилися, не лягайте спати не помирившись. За той час, що ви будете ображатися один на одного і спати по різні боки ліжка, ви обидва, напевно, придумаєте ще по п’ять приводів для з’ясування відносин. Так що не відкладайте на завтра.

4. Не влаштовуйте змагань один з одним. І ніколи не ведіть рахунок його перемог і поразок – в любові переможців і переможених не існує. А якщо раптом щось пішло не так, постарайтеся відразу шукати вихід із ситуації, а не думати, хто винен.

5. Не вирішуй за нього. Неважливо, що потрібно вибрати – колір краватки або страву в ресторані. Якщо це його краватка, то і вибір теж його. Просто питайте один у одного про те, в чому не впевнені.

6. Підтримуйте ефект новизни, щоб не охолонути один до одного в ліжку. Зрозуміло, раніше кожного разу, коли ви ночували разом, був приводом для свята. Тепер ви засинаєте на сусідніх подушках кожен день, а вранці – на роботу, але це не означає, що час секс-марафонів пройшов. Головне – не давайте один одному нудьгувати.

7. Намагайтеся ставитись з гумором до проблем і невдач і не сподівайтеся, що ваше життя буде тихим і безхмарним – такого ще не траплялося ні в однієї пари в світі.

Поділись


Новини партнерів