5 якостей, які не подобаються чоловікам

Очевидні для чоловіків факти, які жінки не помічають.

«Чоловіки з Марса, жінки з Венери», «Вони інопланетяни, вони навіть пісяють стоячи», «Нам один одного ніколи не зрозуміти», «Вони думають іншою половиною мозку» – ці істини про гендерні відмінності відомі всім. І, при всій своїй банальності, чоловіки і жінки дійсно різні істоти. Те, що нам здається милою дрібницею, може жахати нашого партнера, а жіноча трагедія в його очах не варта навіть уваги. Зрозуміти це неможливо, треба просто запам’ятати кілька якостей, які дратують чоловіків.

Якість №1 – істеричність

Не треба плутати зі стервозністю, експресивністю або навіженством – ці якості в малих кількостях додають перчинку у відносини. А ось жінка, яка постійно перебуває в стані стресу, що б не сталося, швидко стомлює. За таку поведінку відповідає гормон кортизол, який чоловіки буквально чують носом і намагаються таких осіб – з гримасою на обличчі і червоними очима – обходити стороною.

Пийте заспокійливі, бажано натуральні, на травах. Почитайте книжки з психології – змініть свій погляд на світ. І більше посміхайтеся.

Якість №2 – брехливість

Напевно, ви не раз зустрічалися з образливою фразою з вуст чоловіка: «Ти брешеш, я тобі не вірю». Це результат попереднього досвіду і патологічної брехливості деяких панянок. Прибріхувати вони можуть в будь-яку сторону: від своєї бідності до високого статусу. Для одних це спосіб прикрасити своє життя, для інших – маніпуляції партнером, для третіх – можливість поліпшити матеріальне становище. У будь-якому випадку, для чоловіка не важлива причина, брехня його дратує. Та й як можна спілкуватися з людиною, якщо їй неможливо вірити?

Вихід один – не брехати. Якщо вам задають неприємне питання, ви просто маєте повне моральне право на нього не відповідати. Відбувшись фразою: «Мені неприємно про це говорити» або «Я не хочу про це згадувати», та й «маленькі жіночі секрети» ніхто не відміняв.

Якість №3 – злостивість

Так, нинішні реалії залишають мало місця для оптимізму. Але вічно всім незадоволена жінка виглядає непривабливо. Навіть якщо ви працюєте слідчим або прокурором, свої професійні знання не треба переносити в особисте життя. Відповідно до чоловічого стереотипного мислення, жінка повинна бути доброю, ніжною, лагідною, милосердною і так далі.

Тому фрази: «ненавиджу кішок», «яка користь від старих» і «як бридко верещать сусідські діти», не варто вимовляти вголос, навіть якщо вони у вас на думці. Дивись пункт вище – не брехати: «Ах, як я люблю дітей, особливо коли вони з радісними криками бігають по моїй клумбі», а просто промовчати.

Якість №4 – млявість

Важкі панночки, які страждають меланхолією, вже давно вийшли з моди. Забудьте про аристократичну блідість та синці під очима від ночей, проведених в роздумах про вічне. В тренді здоровий спосіб життя і бадьорий зовнішній вигляд.

Займіться яким-небудь видом спорту, відмовтеся від шкідливих звичок, та й просто висипайтеся.

Якість №5 – самодостатність

Як ми вже писали, чоловіків не зрозуміти: тюхтійка їх не влаштовує, але впевнена в собі жінка – теж. Навіть не думайте визнавати, що ви абсолютно щасливі і у вас все добре – це може засмутити вашого партнера. Чоловікові потрібно заняття, а так йому і облагодіяти вас нічим.

Залиште йому можливість проявити себе, наприклад, нехай займеться яким-небудь домашнім господарством або віджене машину в сервіс.

Поділись


Новини партнерів