Як знайти свого єдиного: критерії відчуттів

Коли ми говоримо не просто про пристрасть, сильну закоханість або навіть любов, а про людину, яка ідеально нас доповнює. Як зрозуміти, що поруч з нами саме він?

Звичайно, у кожної людини свої критерії оцінки відносин.

Однак існує кілька класичних відчуттів від присутності людини поруч, які допомагають виділити “того, хто потрібен тобі” із загальної маси людей.

1. Тобі легко з ним спілкуватися. І не тому, що він тактовний і ввічливий, граючи роль ідеального партнера, а тому що він здається тобі звичним, природним, таким, як ніби ти знайома з ним ще з минулого життя, і тобі комфортно від його присутності, навіть, коли кожен з вас зайнятий своїми справами. Якщо тобі добре знаходиться поруч з ним навіть, коли він сердиться – це, скоріш за все, твій чоловік.

2. Тобі постійно хочеться до нього доторкнутися. Тобі приємні його запах, голос, тіло і зовнішність. Весь його вигляд створює для тебе якусь затишну і притягальну атмосферу. І тут зовсім не важливо, як він одягнений: недбало, по-спортивному або в краватку і піджак.

3. Така людина в деякій мірі передбачувана і тому викликає прихильність до себе. Ти можеш спілкуватися з ним без слів, тому що ваше спілкування відбувається мовою поглядів, думок і рухів тіла.

4. У нього є свої слабкості і недоліки, але, перебуваючи поруч, він допомагає тобі краще зрозуміти і усвідомити себе, зняти внутрішню напругу, навчитися керувати своїми діями і вчинками.

Поділись


Новини партнерів