Вчені стверджують, що підбори допомагають жінкам маніпулювати чоловіками

Французькі вчені довели, що за допомогою взуття на підборах жінка може маніпулювати чоловіком. За словами фахівців, взуття на високих підборах надає потужний вплив на поведінку чоловіків.

Вчені провели кілька експериментів, щоб подивитися, як чоловіки реагують на жінку на каблуках. Під час першого експерименту жінки на високих підборах і на плоскій підошві зверталися до чоловіків з проханням пройти соцопитування. Як виявилося, чоловіки набагато частіше погоджувалися заповнити анкету, якщо до них зверталася жінка на підборах, і чим вище каблук, тим вище ймовірність їх згоди.

В іншому експерименті чоловіки майже в два рази частіше повертали рукавичку жінці, якщо вона була на високих підборах. Близько 56 з 60 чоловіків зупинили або наздогнали жінку, яка впустила рукавичку під час прогулянки перед ними на 10-сантиметрових підборах.

Вчені вважають, що велика прихильність чоловіків до жінок на підборах пояснюється тим, що вони вважають свою допомогу ненав’язливим способом познайомитися.

Останній експеримент полягав в спостереженні за тим, скільки часу буде потрібно чоловікам, які стоять біля барної стійки, щоб підійти до жінки, що сидить на самоті за сусіднім столиком. Як виявилося, до жінок на високих підборах чоловіки підходять в два рази швидше, ніж до тих, які прийшли в бар в зручному взутті.

Поділись


Новини партнерів