У кожних здорових відносин ви знайдете ці 9 ознак

Здорові відносини

Здорові відносини не є автоматично безконфліктними і безпроблемними. Швидше, пари в подібному союзі більш мудрі, щоб справлятися з розбіжностями. Як визначити, що ви з партнером входите саме в цю категорію розумних людей, які вміють вибудовувати і підтримувати перспективні та ефективні відносини?

1. Вони хвалять свого партнера на людях

Пари у здорових відносинах завжди позитивно і схвально відгукуються один про одного при знайомих, друзях, родичах і навіть колегах. Ця модель поведінки яскраво характеризує якісну функціональність відносин. Відгуки в стилі «мій чоловік мені дуже допомагає» або «вона чудово готує» часом стають майже автоматичними, але від цього не втрачають свою істинність.

2. Вони завжди знаходять час один для одного, навіть якщо дуже зайняті

Люди у здорових відносинах регулярно спілкуються один з одним. Вони знаходять час для спільних прогулянок, спільних переглядів фільмів, спільних обідів і вечерь. Такі моменти тільки збагачують і зміцнюють їх відносини.

3. Вони сміються часто, відкрито і невимушено

Навіть у хвилини розладу, вони здатні посміхатися і сміятися, щоб розрядити обстановку. Вони привносять в серйозні розмови частку гумору – і це дуже цінно. Люди, які вміють сміятися, набагато легше і простіше справляються з багатьма перешкодами і труднощами.

4. Вони цінують плюси свого партнера, а не зациклюються на його мінусах

Деякі люди обожнюють скаржитися на свій шлюб. Але, по правді кажучи, їх проблеми мало відрізняються від проблем будь-якої іншої пари. У здорових і міцних відносинах партнери не зосереджуються на власних претензіях. Замість негативу вони прагнуть бачити позитивні моменти.

5. Вони вміють співпереживати, ставлячи себе на місце партнера

Щира емпатія допомагає парі вирішити непорозуміння, які трапляються у всіх без винятку відносинах. Цей навик раціонального управління конфліктами дає партнерам розуміння, що їх почули, що їх цінують, особливо коли будь-хто з них здатен щиро сказати: «Я не згоден з тобою, але я тебе розумію».

6. Вони завжди попереджають, коли повернуться додому

Частим яблуком розбрату у відносинах буває момент, коли хтось з партнерів починає болісно відчувати, що його мало поважають або ігнорують. Короткий дзвінок або повідомлення про те, коли ви повернетеся після роботи або дівич-вечора – це не сувора звітність, а прояв турботи і поваги.

7. Вони ніколи не припиняють фліртувати один з одним

Флірт – це безперервни прояв любові і освіження почуттів. Коли пари забувають, як це робиться, відносини автоматично стають прісними і нудними. Люблячі один одного люди регулярно практикують цю веселу і бадьору гру, і роблять це, треба сказати, з превеликим задоволенням.

8. Їх сварки, суперечки і протиріччя за рамки пристойності не виходять

Це означає, що партнери не використовують лайливі слова, їдкий сарказм і зневажливі ремарки під час конфліктів і спорів. Не можна ображати, а потім списувати це на невдалий жарт. Партнери в поважних і здорових відносинах завжди поводять себе гідно і стримано.

9. Вони прощають і йдуть далі, а не збирають образи

Розбіжності у здорових відносинах ніколи не закінчуються взаємним нерозумінням і емоційним віддаленням. Обидва партнери вміють і знають, як усвідомити і прийняти свої промахи, вибачитися і рухатися далі. Вони воліють радіти життю разом, навіть якщо годиною раніше вони про щось люто сперечалися.

flytothesky.ru

Поділись


Новини партнерів