Чому ви до цих пір самотні розкаже ваш Знак Зодіаку

Знаки Зодіаку

Ви до цих пір самотні і нерідко думаєте, чому так складаються обставини? Ви шукаєте свій ідеал, але все марно? Жодних пристойних кандидатів, ніякої перспективи і ніякої іскри. А може вам комфортніше в самоті? Може ви просто обманюєте себе, вважаючи, що вам потрібна пара, бо так годиться. А може минулий негативний досвід робить вас упередженими? Чим може допомогти астрологія? Кожному знаку властивий набір характеристик і усталених поведінкових моделей. Можливо, в них і криється причина вимушеної чи усвідомленої самотності?

1. Овен

У ваш насичений графік чомусь насилу вписуються і знайомства, зустрічі. Якщо людина виглядає перспективною і цікавою, перший крок зробити ви аж ніяк не боїтеся, але от чомусь у вас систематично немає на це часу. Іноді все-таки потрібно піти на компроміс і перенести, наприклад, одне тренування. Ви ж не тільки фізично недоступні, ви недоступні ще й емоційно.

2. Телець

Ви колись прийшли до категоричного висновку, що у вас є чіткий образ партнера, і ви до нього прагнете. Ви тестуєте кожну нову людину з усіх аспектів сумісності, і якщо вона ваш тест провалює (а вона, найчастіше, провалює), ви ставите на ній жирний хрест. Спробуйте переробити свої суворі канони щодо партнера, даючи більше шансів і собі, і йому.

3. Близнюки

Ви завжди помилково думаєте, що ще не настав ваш вік для розвитку серйозних стосунків. Коли ви молоді, ви не бажаєте зобов’язань. Коли приходить зрілість, ви переконуєте себе, що ваш корабель поплив, і для любові ви занадто старі. Вам просто пора припинити ставити вікові обмеження на любов, і ви здивуєтеся, як все зміниться.

4. Рак

Вам завжди неймовірно складно відпустити свої минулі відносини. Чомусь ви неодмінно любите страдницьки зітхати з того, що вже безповоротно пішло, і посилено плекати спогади. У підсумку ви відгороджується від усіляких можливостей у поточному часі, так як міцно застрягли в минулих переживання. Звідси і всі ваші проблеми.

5. Лев

Ви з легкістю спілкуєтеся з людьми, зачаровуєте їх і завойовуєте, іноді навіть відчуваючи залежність від цієї пустотливої гри під флірт і активно переносячи її ще й у світ віртуальний. Насправді, ви набагато яскравіші в реальному світі, тому немає сенсу ховатися за екраном. Відносини складуться набагато краще, якщо ви станете проводити максимум часу в щирому і живому спілкуванні, показуючи партнерам себе справжню.

6. Діва

Діва просто дуже розбірлива, навіть патологічно розбірлива. Утішаєте ви себе тим, що у вас дуже високі стандарти. Але який від них зиск, якщо їм не може відповідати жодна людина, і навіть ви самі? Від стандартів негайно відмовлятися не треба– краще зменшіть свої нереальні вимоги. Гіпотетичний партнер не зобов’язаний бути супермоделлю / блискучим науковцем / геніальним художником. Звичайні люди – це теж непоганий вибір.

7. Терези

Ви підсвідомо не вірите, що заслуговуєте великої і справжньої любові. Можливо, вам колись доводилося дуже боляче обпектися, і ви вже тепер зовсім не знаєте, як вибудовувати здорові і якісні відносини. Ви стали однозначно мудрішими з того часу, і другий (чи третій) шанс знайти того, хто буде вас любити, ви цілком заслужили.

8. Скорпіон

Вам елементарно подобається власна самотність, але періодично вас долають песимістичні роздуми з цього приводу. Ви перебирає в пам’яті всі минулі провальні спроби: якими привабливими вони не здавалися, і як ви розчарувалися після. Ви включаєте своє похмуру уяву і відразу ж розробляєте сценарії, де все відбувається і розвивається жахливо, і не менш жахливо закінчується. Чому б просто не припинити планувати свій особистий Апокаліпсис?

9. Стрілець

Ви боїтеся, що вам варто заглибитися у відносини, як партнер перестане дивувати вас і швиденько набридне. Це далеко не завжди так. Зауважте, адже у вашому житті напевно є такі люди, з якими ви знайомі з доісторичних часів, і вони вам все ще цікаві. У відносинах такий шанс не менш (а то і більше) реальний!

10. Козеріг

Ви давно переконали себе, що ваш пріоритет і увага зосереджені на кар’єрі. На ній ви зосереджені, до речі, завжди: і в минулому, і в поточний момент, і будете зосереджені в майбутньому. Чим не чудовий привід виправдати свою самотність? Успішні люди, трудоголіки і бізнесмени якось примудряються знаходити час для особистого життя, значить, можете і ви.

11. Водолій

Ви обожнюєте спілкуватися з людьми, але проводити час на самоті – часом навіть багато і довго – вам не менш приємно. Ви звикли думати, що любов – це нескінченний фестиваль емоцій, а вам жити у вирі пристрастей не завжди комфортно. Відносини бувають різними, тому у вас завжди є вибір побудувати їх такими, якими ви хочете їх бачити.

12. Риби

Ви б альтруїстично вважали за краще, щоб спочатку знайшли любов ваші близькі. Ви занадто стурбовані щастям інших людей, що геть ігноруєте своє власне. Спробуйте висунути власні інтереси на передній план. Ви до непристойності безкорислива людина в цьому світі, тому вам було б корисно стати трохи більш егоїстичною собі на благо.

flytothesky.ru

Поділись


Новини партнерів