4 способи пережити розставання

Розставання

Від того, як ми зустрінемо новину про те, що наш улюблений, рідний чоловік більше не бажає продовжувати стосунки, залежить, наскільки швидко і легко ми зможемо це пережити. Якщо ви зіткнулися з розставанням або розлученням, або якщо ви відчуваєте, що ваш партнер хоче взяти паузу у відносинах, вам слід зрозуміти, як взяти контроль над ситуацією.

1. Збережіть свою гідність. Це найголовніше правило. Не просіть, не благайте, не пишіть довгі листи, що виправдовують ваше існування, не відправляйте тексти пісень про те, що ви відчуваєте — не принижуйтеся жодним чином. Дозвольте собі прийняти той факт, що ця людина більше не з вами. Нагадайте собі, що це траплялося з багатьма іншими людьми до вас та станеться з багатьма іншими. Ваш партнер не ідеальний. Його/її небажання продовжувати відносини – не приниження вашої гідності. Благання, істеричні дзвінки ночами – все це не змінить того факту, що ця людина більше не хоче бути з вами. Навіть якщо ви знову зійдетесь разом, ви завжди будете пам’ятати про це. Ви заслуговуєте на когось, хто хоче і прагне бути поруч з вами.

2. Не будьте імпульсивні. Шок від розставання або розлучення може змусити вас діяти необдумано. Перебувати наодинці зі своїми почуттями може бути настільки нестерпно, що ви почнете поводитися ірраціонально. Ви можете почати вистежувати партнера, постійно надзвонювати йому або гарячково писати повідомлення, пити занадто багато або шукати швидких безладних зв’язків з іншими. Візьміть тайм-аут, щоб усвідомити, що з вами сталося. Якщо ви побудете наодинці зі своїми почуттями і не піддасьтеся першим необдуманим поривам, ви переживете втрату швидше і вам легше буде рухатися далі.

3. Відкинуті люди йдуть на все, щоб довести свою любов, щоб довести, що й вони насправді варті любові. Вони можуть намагатися змінити імідж, сісти на дієту, щоб схуднути, або невпинно прагнути переконати свого партнера, що вони повністю змінилися. Але замість цього знайдіть в собі сили забути цю людину. Переконайте себе, що ви не хочете бути з ним, якщо він не хоче бути з вами. Ви ж не хочете прожити життя з людиною, чия відданість завжди викликає сумніви. Тепер у вас є можливість знайти когось, хто не двуликий у своїй любові. Скористайтеся нею.

4. Використовуйте розставання як можливість для особистого росту. Розставання — відмінний досвід. Вони вчать нас тому, що ми повинні працювати на своїми наступними відносинами. Вони допомагають нам краще зрозуміти, кого ми хочемо бачити поруч і ким самі хочемо бути. Вони дозволяють вибратися із зони комфорту і переглянути звичний образ думок.

Замість того, щоб намагатися змінити те, що не подобалося в вас колишньому партнерові, сядьте і подумайте, в яку сторону ви самі хотіли б розвиватися як особистість. Що заважало вам у цих відносинах? Може бути, ви відчували, що не можете просто бути собою, вам не вистачало спонтанності, надійності, життя за межами відносин, ви занадто багато працювали, вас з’їдало почуття ревнощів, відчуття незахищеності. Складіть список короткострокових і довгострокових цілей, яких вам хотілося б досягти. Кожен день перечитуйте цей список і записуйте, що ви робите для досягнення цих цілей.

flytothesky.ru

Поділись


Новини партнерів