За що не можна прощати чоловіка

Відносини

Це тільки на перший погляд здається, що жінка готова пробачити своєму чоловікові будь-які образи. Так, має пройти час, але рано чи пізно горе і страх втратити любов відходять на другий план. А ж є чоловічі вчинки, які так підкошують милих дам, що ті не погоджуються дати прощення ні за яких обставин. Звичайно, все це далеко від абсолютності, але все ж поговоримо про головне.

1. Так, з дрібною або серйозною брехнею дружимо ми всі. Немає на світі людини, яка взагалі ніколи і нікому не бреше. Навіть кришталево чесну людину часом обставини змушують злукавити або просто приховати правду. Це нормально. Але існують і патологічні брехуни, які обдурюють жінок з приводу і без нього. Все починається з дрібної брехні і закінчується великим обманом. Саме такі дії прощати чоловікові не можна. Раз вже він кілька разів навмисно або випадково обвів свою супутницю навколо пальця, то це буде продовжуватись. Навіщо терпіти вічну брехню? Зрада — це особлива складова чоловічої брехні. Так, часто дружини і подруги прощають своїх обранців за випадковий зв’язок. Але зрада буває різною. Якщо чоловік ходить до коханки не перший рік, то на його «подвиги» варто дивитися під іншим кутом. Таку подружню зраду прощати не можна. І з ходоками, які заграють з усіма підряд заради інтересу або фізіологічної потреби, жити складно. Простіше забути таку людину, ніж терпіти постійні зради і мучитися ревнощами.

2. Б’є і любить, любить і б’є. Ця формула повинна бути знищена. Не можна любити і поважати свою жінку, своїх дітей, але при цьому піднімати руку на близьких людей. Якщо в сім’ї з’явилося домашнє насильство, то таку сім’ю потрібно руйнувати. Так, багато хлопців після рукоприкладства клянуться в тому, що це було зроблено у стані афекту чи під впливом якихось зовнішніх чинників. Не можна вірити цим словам. Раз чоловік почав піднімати руку на слабшу людину, то він на цьому не зупиниться ніколи. Чоловіки, які мають різні комплекси, починають самостверджуватися за рахунок своїх жінок. Постійні принизливі фрази, зла іронія, грубі слова — все це йде в хід тоді, коли чоловік дуже хоче принизити свою даму. Часто це робиться на очах у сторонніх людей. Таку поведінку теж не можна прощати.

3. Можливо, що чоловіча лінь і жадібність заслуговують на прощення, але ось поваги до представників чоловічої статі, яким притаманні ці якості, бути не може. Адже і лінивих і жадібних людей ніколи не переробиш. Ця людина ніколи не стане опорою в житті, захисником сім’ї, здобувачем. Чи варто терпіти і прощати? Напевно, ні.

На жаль, серйозні життєві зміни лякають жінок. Тому зробити рішучий крок і забути про існування не дуже гідного чоловіка може не кожна з нас. Але рано чи пізно правильний вибір повинен бути зроблений. Удачі!

flytothesky.ru

Поділись


Новини партнерів