Гороскоп на 6 березня 2018 року

Овен

Цей день сприятливий для того, щоб привести свій внутрішній світ в гармонійний стан. На професійну сферу діяльності можете не витрачати багато енергії і часу. Зате компенсацію зможете отримати при спілкуванні з коханою людиною.

Телець

Даний день пролетить швидко і непомітно. Ніяких емоційних сплесків не передбачається. Якщо, звичайно, ви самі не станете штучно створювати собі проблеми, а потім залучати до їх вирішення близьких. Постарайтеся якомога частіше бувати на свіжому повітрі і бажано в компанії приємних людей.

Близнюки

Ваш язик може стати вам ворогом. Все буде залежати від того, як ви поведете себе при спілкуванні з оточуючими. Зараз потрібно більше слухати і менше висловлювати свою думку. Пам’ятайте, мовчання – золото. Ви розчарувалися в близькій людині? Даремно. По крайній мірі, у вас є можливість поліпшити свої позиції на любовному фронті.

Рак

В особистому житті у багатьох сімейних представників цього знака цей день буде періодом боротьби. Якщо в поведінці коханої людини вам щось доведеться не до вподоби, то не зліться. Краще спробуйте в спокійній формі пояснити, що зачепило вас за живе.

Лев

Зараз потрібно взятися за нові справи, а також зайнятися розширенням ділових зв’язків. Також день сприятливий для всього, що пов’язано з любов’ю. Це можуть бути нові знайомства і захоплення, також може бути приємне проведення часу в компанії коханої людини.

Діва

Сьогодні вам доведеться витрачати набагато більше енергії на справи, які раніше давалися з легкістю. Але не переживайте через це. Хоч встигнете ви зробити трохи менше, зате результат виявиться чудовим. Зараз потрібно потурбуватися про своє здоров’я.

Терези

Ви зможете здійснити багато що із задуманого. Але якщо відчуєте, що десь не все гладко виходить, не йдіть напролом. Силою ви навряд чи досягнете результату. Вдалий час для нових романтичних знайомств. А якщо у вас вже є друга половинка, то день подарує чимало приємних годин від спілкування один з одним.

Скорпіон

Ваша голова буде сповнена свіжих ідей і цікавих рішень. Хоча злегка зіпсувати настрій може небажання керівництва оцінити вас по заслугах. Тому свій потенціал потрібно реалізовувати там, де вас дійсно зрозуміють і схвалять.

Стрілець

Не приймайте дари від людей, які нав’язливо шукають вашого товариства, але не входять в число ваших друзів або родичів. Людина може порахувати, що, приймаючи від нього подарунки, ви стаєте йому зобов’язаними. А в деяких випадках речі можуть бути «заряджені» певною інформацією, скоріше за все, негативною.

Козеріг

На даному етапі вас можуть підстерігати різного роду спокуси, часом досить серйозні. Але якщо ви все обдумаєте, то навряд чи потрапите в сітки зваблювання і обману. Намагайтеся дотримуватися дистанції з оточуючими і не приймати все сказане на віру. Не бійтеся здатися занадто холодними і раціональними.

Водолій

Доля буде пропонувати вам то одну, то іншу задачу. Але не поспішайте їх вирішувати. Даний день чудовий, перш за все, для романтичної вечері при свічках, до приємного проведення часу і до гармонійних відносин з коханою людиною. А до професійних питань зможете повернутися трохи пізніше.

Риби

В даний час кохана людина може доставити вам багато клопоту. Постарайтеся не приймати її витівки близько до серця. Шукайте для себе приємні заняття, які дозволять розслабитися і прийти в норму. Зірки рекомендують утриматися від неправедних вчинків.

Поділись


Новини партнерів