Гороскоп на 3 березня 2018 року

Овен

Ви можете проявити ораторські здібності і переконати в своїй правоті кого завгодно. Перед вами відкриються багато дверей, тільки не хапайтеся за всі пропозиції відразу. Це ж відноситься і до любові. У цій області вас можуть очікувати приємні сюрпризи.

Телець

Підписання нових ділових договорів і контрактів краще перенести на інший день. Займайтеся тим, що приносить вам задоволення. Цей день дуже сприятливий для всього, що пов’язано з любов’ю і новими романтичними захопленнями. Вам потрібно якомога більше перебувати на свіжому повітрі.

Близнюки

Постарайтеся не дратуватися, навіть якщо близькі вимагають від вас занадто багато чого. Бурхливі почуття здатні зараз перешкодити прийняти правильне рішення. Навіть якщо цей день виявиться важким і ви захочете розслабитися після трудового дня, то не слід це робити за допомогою алкоголю.

Рак

Даний день цілком сприятливий. Єдине «але»: ви можете або швидко втомлюватися, або просто відчувати брак сил. Але це не привід для занепокоєння. Намагайтеся більше відпочивати і не вимотувати себе зайвими фізичними навантаженнями. Не відмовляйте собі в розвагах. Позитивні емоції зараз вам не завадять.

Лев

Ніяких серйозних помилок або прорахунків ви зараз не допустите. Однак не потрібно довіряти всьому почутому, а тим більше обіцянкам людей, яких ви знаєте недостатньо добре. Можливо, зараз вас хочуть обдурити або просто замилити очі.

Діва

У цей день все йтиме на лад. Якщо у вас є кохана людина, то постарайтеся більше часу і уваги приділяти йому. Спільні прогулянки, поїздки і просто спілкування доставлять вам чимало приємних хвилин. А одиноких представників даного знаку, цілком ймовірно, очікує нове знайомство. Тільки будьте уважні і постарайтеся не упустити свою жар-птицю.

Терези

В даний період вас більшою мірою будуть цікавити справи особистого характеру. Але дуже багато залежить від того, яку позицію ви займете. Зараз потрібно бути більш терпимими до оточуючих людей і не нав’язувати своєї думки.

Скорпіон

Постарайтеся нічого серйозного не робити, так як ваші плани можуть зруйнуватися, зіткнувшись з дійсністю. Якщо в стосунках з коханою людиною вас щось не влаштовує, то зараз дуже вдалий час обговорити дане питання.

Стрілець

У цей день ви проявите всю твердість свого характеру. Але не демонструйте холодність і байдужість до оточуючих. З’ясування відносин з коханою людиною намагайтеся уникнути. В іншому випадку серйозних конфліктів, які можуть призвести до небажаних наслідків, буде не уникнути. Цінуйте те, що у вас є.

Козеріг

Даний день може порадувати вас не тільки новими цікавими знайомствами, а й зустрічами зі старими друзями. Хоча приємні сюрпризи на цьому не закінчаться. Можливо, вам доведеться постійно перебувати в центрі уваги. Це додасть сил і впевненості в собі, а також помітно підніме настрій.

Водолій

Протягом усього дня ви будете схильні до нападів гніву і дратівливості. Але підвищена агресивність з вашого боку може перешкодити здійсненню планів. Через свою нестриманість ви здатні відштовхнути людей. Якщо все ж не зможете контролювати емоції, то краще за все вам деякий час провести на самоті. До того ж і зірки радять вам побути на самоті.

Риби

На сьогодні постарайтеся скласти собі графік справ і дотримуватися його. В іншому випадку існує велика ймовірність того, що ви самі створите плутанину, тому що станете хапатися за все відразу. Постарайтеся не нервувати через дрібниці. Більше часу проводьте в компанії приємних вам людей і бажано на свіжому повітрі.

Поділись


Новини партнерів