Найпоширеніші проблеми з волоссям: методи вирішення

Кожна жінка хоче мати ідеальну зачіску. У цій статті ми розповімо тобі про способи вирішення найпоширеніших недоліків волосся.

Отже, існує п’ять найбільш поширених проблем з волоссям.

1. Відтінок блонд з часом жовтіє

Щоб уникнути появи небажаного жовтого відтінку в ідеальному блонді, через два тижні після фарбування в арсенал догляду за волоссям потрібно додати спеціальні засоби, які містять фіолетовий пігмент, – саме він найкраще нейтралізує жовтизну. Крім цього, шампуні і кондиціонери для світлого волосся покликані зберегти колір, отриманий після салонного фарбування, забезпечити натуральне сяйво і живлення.

2. Неслухняне волосся 

Якщо волосся стало неслухняним, швидко електризується – тоді ти напевно переборщила з сушінням феном і укладанням щипцями. Пухнасте волосся відчуває дефіцит вологи. Декілька разів на тиждень варто наносити зволожуючу маску, не розчісуй пасма відразу після миття, заведи дерев’яний гребінь з рідкими зубцями. Перед початком випрямляння щипцями обов’язково нанеси термальний спрей.

3. Занадто сухе і ламке волосся

Крім зовнішніх причин – агресивного впливу навколишнього середовища, зловживання гарячими укладками і погано підібраних засобів по догляду – втрату еластичності можуть викликати і внутрішні чинники: неправильний водний режим і незбалансована дієта. Додай в раціон більше овочів і молочних продуктів, і пам’ятай, що цибулини волосся потребують мікроелементів, таких як магній, кальцій, цинк і селен.

4. Суха шкіра голови, лупа

Спровокувати сухість і появу лупи можуть гормональні порушення, стрес, часте миття голови, фарбування і використання фена. Причиною появи лупи також може бути і порушення балансу мікробіоми шкіри голови – це трильйони мікроорганізмів, які формують живу екосистему на шкірі, взаємодіють з нашим організмом і між собою. Тому тут будуть ефективні засоби, що відновлюють мікробіомний баланс.

5. Пофарбоване волосся швидко втрачає колір

Правильний домашній догляд дозволить зберегти яскравість і блиск салонного фарбування до 40 днів. Після подібної процедури локони стають чутливими, тому вони потребують особливого догляду. Для цього важливо використовувати засоби, які ефективно працюють на поверхні волосся. Вони скріплюють між собою лусочки кутикули і повертають волоссю його цілісність і силу, одночасно захищаючи від негативних зовнішніх факторів, зберігаючи яскравість кольору надовго.

Поділись


Новини партнерів