Чотири дієвих методи, які допоможуть позбутися від набряків вранці

Ранкові набряки обличчя – одна з найпоширеніших проблем представниць прекрасної статі. Для повного позбавлення від них необхідно дотримуватися балансу сну і відпочинку, стежити за раціоном і часом для прийому їжі. Однак є кілька простих прийомів, здатних впоратися з цією проблемою в більш короткий термін.

Кава

Підбадьорливі властивості кавового напою для організму відомі всім. Але випита з ранку чашка навряд чи позбавить вас від набряків, а ось використання кави як косметичного засобу здатне суттєво допомогти. При місцевому застосуванні кофеїн чудово справляється з набряками.

Після приготування напою, гущу варто помістити на область під очима і залишити на 15 хвилин, далі необхідно змити її водою. Крім того, цією сумішшю можна акуратно масажувати все обличчя, використовуючи її як скраб. По завершенні процедури необхідно нанести крем.

Масаж обличчя

Один з найбільш ефективних рецептів для зняття набряклості. Наявність наявність спеціального роллера або скребка Гуаша є зовсім необов’язковою. В інтернеті досить багато простих відео-уроків по масажу обличчя, для якого потрібні тільки руки. Також можна виконувати процедуру по простим масажним схемам, не вдаючись до серйозного вивчення уроків.

Чайні пакетики

Коли під рукою немає патчів, позбутися набряків доможуть пакетики з-під чаю. Як зелений, так і чорний містять кофеїн, ефективний при подібних проблемах.

Необхідно заварити пакетований чай, помістити його в холодильну камеру, поки він не охолоне, а потім покласти пакетики на область під очима. Після 15 хвилин буде помітний результат.

Лімфодренажні стрибки

Прості стрибки здатні за короткий термін позбавити обличчя від набряків і надати йому свіжості. Після пробудження слід випити склянку води і зробити близько легких 100 стрибків. Інтенсивність і сила тут не потрібна, це повинні бути пружні м’які рухи. Така вправа допомагає прискорити відтік лімфи, а, значить, і усунути набряклість.

Поділись


Новини партнерів