Кожна жінка любить красиві доглянуті нігті, тому рано чи пізно закономірно постає питання про вибір майстра манікюру. Ви повинні знайти таку людину, якій зможете повністю довірити зовнішній вигляд своїх рук і нігтів. Найчастіше манікюр робиться перед будь-яким урочистим заходом, так що помилки тут неприпустимі. Тому, якщо ви шукаєте майстра з манікюру в Мінську, радимо вам перейти за посиланням https://handshaker.by/catalog/manikyur-pedikyur.

Поради щодо вибору майстра манікюру

Щоб зовнішній вигляд радував і підвищував настрій, радимо прислухатися до наступних порад:

1. Перш ніж піти до фахівця з манікюру, вивчіть відгуки про нього. Завдяки інтернету, зробити це можна на сайті салону краси або ж у майстра може бути свій сайт. Так само можна вибрати його за відгуками подруг, друзів або колег по роботі.

2. Вперше прийшовши до вибраного фахівця, поцікавтеся його освітою, а також курсами підвищення кваліфікації. Гідні майстри постійно вдосконалюються, проходять різні курси, сертифікати яких, як правила, висять на стінах.

3. Приміщення, в якому працює майстер, має бути ідеально чистим, з яскравим світлом, добре провітреним. На столі для роботи не може бути слідів від попереднього клієнта, а всі інструменти повинні проходити стерилізацію, адже від цього безпосередньо залежить ваше здоров’я.

4. Коли майстер призначає вам запис, уточніть, як багато у нього вільного часу. Чим його більше, тим менше постійних клієнтів, а це безпосередньо вказує на непрофесіоналізм.

5. Зазвичай вся продукція виставлена ​​на відкритих стендах, тому зверніть увагу на марки. Якщо вони однакові, значить ця фірма заслужила довіру майстра. Та й сумісність продуктів однієї фірми набагато ефективніша.

6. У процесі роботи простежте за послідовністю дій. Незважаючи на різні нюанси, загальний алгоритм однаковий для будь-якого манікюру. Спочатку нігті повинні бути очищені від попереднього манікюру, потім шкіру і кутикулу розм’якшують в спеціальній ванні. Далі всім нігтям надається певна форма, видаляється кутикула. Після цих маніпуляцій наноситься основа, лак, а потім закріплювач.

7. До речі, важлива ціна, призначена майстром за свою роботу. Вона повинна бути середньою на цьому ринку. Сильно занижена вартість говорить про те, що майстер, швидше за все, тільки починає працювати і намагається залучити клієнтів. А висока ціна найчастіше просто невиправдана.

Дотримуючись цих порад, рано чи пізно ви знайдете майстра манікюру, який буде акуратно і професійно справлятися зі своєю роботою.