Топ-5 модних і стильних стрижок, які практично не потребують догляду

Топ-5 модних і стильних стрижок, які практично не потребують догляду

З настанням нового сезону багатьом хочеться змін та оновлення іміджу. Кращим рішенням даної проблеми буде зміна зачіски. І звичайно, кожна жінка мріє про те, щоб крім естетичного задоволення, якомога менше часу і сил займав догляд за зачіскою.

Стилісти приготували для вас кілька варіантів цікавих стрижок, які крім чудового зовнішнього вигляду, не вимагатимуть багато вашої уваги.

Боб

Боб – одна з найвідоміших і затребуваних стрижок в світі. Через багатошарову текстуру така зачіска підійде власницям і густого, і тонкого волосся. Модель дуже практична і зручна, для красивого укладання не потрібно докладати особливих зусиль. Цей варіант припаде до душі тим жінкам, які бажають отримати гарний об’єм.

Каре з асиметрією

Дана зачіска вже кілька років поспіль входить до числа модних трендів. Хоча вона вимагає майстерності перукаря, домашній догляд не буде занадто складним. Вам потрібно тільки висушити волосся феном і завити його в потрібному напрямку. Після цих простих дій в результаті виходить приголомшливий образ.

Стрижка у французькому стилі

Це справжній порятунок для власниць тонкої структури волосся. Акцент в такій зачісці зміщується на об’ємну верхівку. Безперечною перевагою такої стрижки є те, що її практично не потрібно укладати. З такою моделлю ви будете виглядати просто чудово.

Рапсодія

У цьому сезоні повертає свої позиції дуже цікава і оригінальна стрижка рапсодія. Якщо у вас від природи густе волосся, варто віддати перевагу саме цій моделі. Ця зачіска прекрасно буде виглядати і на прямих, і на хвилястих локонах.

Каскад

Доволі універсальний варіант, який буде чудово виглядати на будь-якій жінці, незалежно від форми обличчя. Волосся будь-якої структури з такою стрижкою буде виглядати бездоганно. А якісно зроблене філірування істотно допоможе заощадити час на щоденних укладаннях.

Сучасний ритм життя залишає мало часу на улюблені заняття і спілкування з близькими. Якщо існує можливість витрачати менше сил і енергії на турботу про зовнішній вигляд, при цьому не втрачаючи привабливості, цим обов’язково потрібно скористатися.

Читайте також: У який колір фарбувати волосся в 2020 році: тренди та антитренди

Поділись


Новини партнерів