Наймодніший колір волосся-2020: 5 чудових варіантів

Красиве доглянуте волосся – одна з найважливіших складових образу. Щоб виглядати сучасно, знадобиться не тільки модна стрижка, а й актуальний колір волосся. Які відтінки в цьому сезоні потрапили в список модних трендів?

Натуральний

Так-так, тренд на природність стосується не тільки макіяжу, але й волосся. Вибирай відтінки, близькі до природного кольору пасом, – це безпрограшний варіант. Але в цьому випадку не буде сюрпризів, адже натуральний колір волосся максимально гармонійно поєднується з відтінком твоїх очей і тоном шкіри. Зараз на піку популярності русявий (вся палітра) і «темний шоколад». Такий колір волосся допоможе збільшити проміжок між фарбуванням.

Роуз голд

Відтінок блонду з легким рожевим підтоном не залишає лідерських позицій. До речі, якщо ти завжди хотіла спробувати кольорове забарвлення, почни з цього варіанту. Хоча таке волосся виглядає неприродно, у навколишніх пастельний рожевий відтінок вже давно не викликає подиву. Навіть якщо ти дотримуєшся класичного стилю і працюєш в офісі, волосся кольору роуз голд гармонійно впишеться в твій образ.

Винний

Мода циклічна. Впевнені, тобі знайомий такий вислів. Кілька років тому бордовий відтінок волосся вважався моветоном, а зараз він – тренд. Вибирай будь-який варіант з червоної палітри. Але стилісти віддають перевагу насиченим винним відтінкам.

Сірий

Ультрамодний, але примхливий колір. Якщо ти все-таки вибрала саме його, радимо звернутися до професіонала і не експериментувати самостійно. Щоб отримати гарний відтінок, пасма доведеться знебарвити. Майстер допоможе тобі отримати потрібний колір, але не забудь, що доведеться підтримувати його особливо ретельно до наступного фарбування – зволожуючими масками і відтіночними шампунями.

Медовий

Пам’ятаєш, раніше уникали теплого блонду і вибирали більш холодний відтінок? Але він пасує далеко не всім. На щастя, зараз золотисто-медовий блонд займає місце в списку модних трендів і стає популярним. До того ж він виглядає натурально. Це кращий варіант, якщо хочеш отримати яскравий образ.

Поділись


Новини партнерів