П’ять таємниць краси від культових француженок

Поради Катрін Деньов, Маріон Котійяр і Каролін де Мегре.

1. Мінімум тональної основи
Француженки – головні пропагандистки макіяжу «а-ля натюрель». Маріон Котійяр, Леа Сейду, Шарлотта Генсбур в один голос зізнаються, що не носять тональну основу взагалі, хба що зйомки і публічні виходи. А візажист Віолетт, яка нещодавно стала б’юті-директором Estée Lauder, поділилася, що у французькій мові взагалі немає поняття контурингу.

2. Забудьте про фен
«Рваний» чубчик, легкі хвилі, художній безлад замість укладки – зачіски, які яскраво ілюструють ефемерний паризький шик. Каролін де Мегре, яка навіть написала книгу про те, як це – бути француженкою, миє волосся на ніч і на ранок прокидається з природним безладом. До речі, вона ніколи не використовує кондиціонер: “Кондиціонер робить моє волосся дуже гладкими. А мені подобається, коли коси виглядають об’ємними і трохи пошарпаними”.

3. Захист від сонця
Легенда французького кінематографа Катрін Деньов визнається, що найкращий б’юті-порада, яку дала їй її мама, – це завжди користуватися сонцезахисними засобами: “Я росла в передмісті, і моя мама завжди казала, що потрібно захищати обличчя від сонця. Мені здається, завдяки цьому після стількох років моя шкіра все ще в хорошій формі. І моя мама теж виглядає чудово – їй 106”. Деньов, до речі, 73 роки, – і це не завадило їй стати обличчям Louis Vuitton в новому сезоні.

4. Червона помада як аксесуар
“Я можу взагалі не фарбуватися, але олівець для брів і помада на мені завжди”, – запевняє Деньов. Тієї ж думки й Жанна Дамас – актриса носить червону помаду кожен божий день і більше нічого. Вона змішує відразу декілька відтінків від марки M.A.C і вбиває їх в губи пальцем для природного ефекту.

5. Парфуми щодня
“Пару пшиків духів на вашому волоссі, за вухом, на потилиці або шиї ніколи нікому не шкодили”, – переконана Каролін де Мегре. А Інес де ля Фрессанж зізналася, що носить свій улюблений аромат, навіть коли сама вдома.

 

Поділись


Новини партнерів