Які засоби необхідні для догляду за шкірою обличчя в літній час?

Ні для кого не є секретом те, що в літню пору року наша шкіра піддається негативному впливу палючих сонячних променів, сухого повітря і інших зовнішніх подразників. З цієї причини, цілком можливою є поява на обличчі висипань, передчасних зморшок, пігментації і т.д. Щоб запобігти таким наслідкам, необхідно забезпечити якісний і правильний догляд. Існує ряд засобів, які обов’язково варто застосовувати кожній жінці, щоб уникнути появи різноманітних недоліків. Отже, які з них необхідні для догляду за шкірою на обличчі в літню пору року?

ЗВОЛОЖУЮЧИЙ СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ

Найважливішим етапом захисту є використання зволожуючого крему з високим індексом SPF. Це дозволить зберігати шкіру пружною і перешкоджати появі зморшок. Крем необхідно використовувати кілька разів в день, також, він може стати заміною бази під макіяж. Крім цього, варто придбати зволожуючу сироватку з додаванням вітаміну C, гіалуронової кислоти і т.д. Для шкіри навколо очей рекомендується використовувати крем, призначений спеціально для цієї зони.

КОСМЕТИКА ДЛЯ ДЕЛІКАТНОГО ДЕМАКІЯЖУ

Також, дуже важливо ретельно і дбайливо очищати шкіру. Для цього можна використовувати звичні вам засоби (міцелярну воду, пінку або молочко для вмивання). Після очищення варто обробити шкіру тоніком (бажано підібрати засіб, який не містить спирту, так як він буде ще більше сушити шкіру), який запобігатиме виробленню надмірної кількості шкірного жиру, закупорювання пор і просто освіжить колір обличчя. А ось від використання агресивних скрабів варто відмовитися, так як в літній період наша шкіра і так дуже чутлива. Краще віддати перевагу легкому пілінгу з дрібними скрабуючими частинками.

МАТУЮЧІ СЕРВЕТКИ ДЛЯ МОБІЛЬНОГО ДОГЛЯДУ ЗА ОБЛИЧЧЯМ

У спекотну пору року, у багатьох виробляється набагато більше шкірного жиру, ніж зазвичай. Це не тільки виглядає неестетично, а й може спровокувати закупорювання пор і появу чорних цяток, особливо, в зонах носа і чола. Цю проблему допоможуть вирішити звичайні матуючі серветки. Вони здатні видалити надлишки шкірного сала в будь-який момент, навіть якщо ви перебуваєте не вдома – в дорозі, на роботі і т.д. Носіть їх в сумочці, щоб в потрібний момент прибрати з обличчя жирні або мокрі плями.

Джерело

Поділись


Новини партнерів