Як правильно очистити шкіру обличчя: 5 порад

Вам не потрібно купувати найдорожчі засоби, щоб очистити шкіру обличчя належним чином. Хоча ми не можемо заперечувати, що вони цілком корисні, є й інші способи, які ви можете спробувати.

Шкіра накопичує залишки, які не завжди помітні. Піт, вплив забруднених середовищ, пил і багато інших чинників можуть призвести до недосконалості.

На щастя,є доступні методи, які можна використовувати для очищення обличчя без необхідності відвідувати спа-центри або салони краси. У цій статті ми хочемо поділитися п’ятьма порадами, які ви повинні зробити частиною свого догляду за красою.

Чому важливо очистити шкіру обличчя?

Окрім естетичних аспектів, правильне очищення шкіри важливе для вашого здоров’я. Хоча це не завжди помітно, залишки накопичуються на поверхні шкіри. Насправді, накопичення олій та бруду може призвести до такої проблеми, як акне.

З іншого боку, залишки створюють сприятливе середовище для розмноження бактерій, що може призвести до інфекцій.

На додаток до вищесказаного, наведемо деякі інші переваги очищення шкіри:

  • профілактика передчасних ознак старіння
  • зменшення секреції олій
  • видалення мертвих клітин шкіри та домішок
  • регенерація тканин і підвищена оксигенація
  • підвищена вологість і свіжість
  • гладка і молодша шкіра.

П’ять порад, які допоможуть вам правильно очистити шкіру обличчя

Дуже важливо зазначити, що для чищення шкіри вам не потрібні спеціальні мила або інші засоби. Хоча ці альтернативи є ефективними засобами для видалення залишків і домішок, вони не є абсолютно корисними для вашої шкіри.

Це пояснюється тим, що багато з них містять хімічні речовини, які змінюють рН шкіри та видаляють натуральні олії, які роблять тканини зволоженими та еластичними. Таким чином, простого догляду – бажано з використанням натуральних засобів – цілком достатньо.

1. Використовуйте м’яке мило

Вибір мила має залежати від типу шкіри.

Багаторічні дослідження довели, що використання звичайного мила може впливати на здоров’я шкіри. Завдяки своїм компонентам воно може змінювати рівень рН шкіри, видаляючи натуральні олії та здорові бактерії.

Отже, найкраще використовувати м’яке мило, переважно те, яке виготовляють з натуральних інгредієнтів. Його склад набагато м’якший, ніж у ароматизованого мила і не змінює слабкий кислотний рівень рН шкіри.

Не забудьте змивати його холодною водою.

2. Використовуйте скраби

Останнім часом скраби стали досить популярними. Насправді, вони стали невіддільною частиною догляду за красою для багатьох людей, оскільки вони допомагають очистити шкіру від домішок.

Завдяки зернистій текстурі вони допомагають вивільнити залишки, з якими м’яке мило не може впоратися. Вони також мають в’язку дію, тобто мінімізують надмірне накопичення шкірного сала. Тому вони ідеально підходять для боротьби з вуграми та акне.

Що робити, якщо у вас немає магазинного скраба під рукою?

Ви можете приготувати скраб із натуральних інгредієнтів:

  • Просто поєднайте гранульований інгредієнт, такий як цукор або каву, зі зволожувальним засобом, наприклад, кокосовою олією або медом.
  • Після отримання густої пасти нанесіть її на шкіру м’якими коловими рухами і залиште її на 3-5 хвилин.
  • Потім змийте холодною водою.

3. Використовуйте засоби на олійній основі, щоб очистити шкіру обличчя

Очисні засоби на олійній основі ідеально підходять для зняття макіяжу.

Вони пропонують багато переваг для очищення шкіри. Завдяки своєму складу вони усувають залишки та вивільняють мертві клітини шкіри, які накопичуються на поверхні. Крім того, вони не змінюють ані природні бар’єри шкірних олій, ані рівні рН.

Насправді, комерційні засоби для зняття макіяжу зазвичай містять олії, оскільки вони допомагають видалити частинки косметики, які застрягли на таких ділянках, як очі, щоки та вії.

Які найкращі натуральні олії?

Якщо ви хочете спробувати натуральні олії для очищення шкіри, оберіть оливкову, мигдальну або кокосову. Вам також можуть сподобатися олія з винограду, авокадо або арганова олія.

4. Використовуйте міцелярну воду для чистки шкіри

Міцелярна вода є засобом, призначеним для всіх типів шкіри. Вона стала дуже популярною в останні роки, оскільки містить молекули, які притягують залишки й олії, що сприяє їх виведенню.

Найцікавіше те, що вона може бути альтернативою звичайним тонікам. Регулярне використання допомагає закрити пори та привести в тонус тканини. Ще один цікавий факт щодо міцелярної води полягає в тому, що вона не сушить шкіру.У ній немає спирту, парабенів та інших речовин, які можуть вплинути на шкіру.

5. Регулярно робіть маски для обличчя

На додаток до щоденних процедур з очищення, ви повинні робити маски для обличчя один раз на тиждень.

Застосування масок для обличчя є ще одним чудовим способом правильно очистити шкіру. Незалежно від того, магазинні вони чи природні, їх використання полегшує видалення бруду і шкірного сала, які забивають пори. Ще одна цікава річ у тому, що вони зволожують тканини й допомагають виправити недоліки.

Висновки

Ви можете ретельно очистити шкіру обличчя за допомогою доступних засобів. Найголовніше – робити це регулярно, щоб запобігти накопиченню шкірного сала, макіяжу або бруду на поверхні шкіри.

Джерело

Поділись


Новини партнерів