Професійне чищення обличчя – секрети і особливості

Обличчя

Краса врятує не тільки світ, а й душу

Сьогодні представники сучасної психології пропонують увазі жіночої аудиторії масу тренінгів, практик, статей і книг, присвячених підвищенню самооцінки. Не потрібно далеко ходити, адже при бажанні зустрітися з фахівцем по душевних справах можна прямо за своїм робочим столом, використовуючи для цього веб-камеру і мікрофон.

Але чи варто йти на такі заходи для того, щоб відчути себе успішною людиною? Насправді, ключ до вирішення деяких психологічних проблем прихований зовсім в іншій області, а саме – в сфері здоров’я людини. Адже ніщо так не прикрашає його, як чиста, сяюча шкіра і рівний колір обличчя!

Так як же знайти упевненість в собі за допомогою косметолога?

Базова процедура чистки обличчя

Сучасна професійна косметика досить хороша, але не кожна жінка може собі дозволити її регулярне використання. А, середній клас косметичних засобів не допоможе досягти досконалості в тому випадку, якщо у дівчини хронічні проблеми шкірних покривів (чорні точки, надмірна сухість, зігріваючи і алергічний висип, розширені пори і так далі).

Важливим етапом у вирішенні подібних проблем є професійне чищення обличчя, яке на сьогоднішній день може бути максимально різноманітним:

1. Механічна.

При виконанні даного виду чищення шкіра попередньо розпарюєтся і знезаражується. Далі секрет сальних залоз видаляється за допомогою ручної техніки і спеціального інструменту у вигляді петлі або ложечки. Тому така процедура є найефективнішою, але в той же час досить болючою, тому що несе за собою фізичний вплив на шкіру обличчя.

2. Ультразвукова.

Володіє менш травмуючим чищенням, при якому апарат поширює ультразвукові коливання по шкірних покривах і тим самим усуває ороговілі клітини, вугри, а також сформовані дрібні зморшки.

Головною перевагою виступає те, що подібна процедура абсолютно не залишає на обличчі різних почервоніннь і припухлостей, тому виконувати її можна спокійно навіть за один день до торжества або фотосесії. Ультразвукова чистка в рідкісних випадках супроводжується неприємними відчуттями.

3. Комбінована.

Поєднує в собі два види чистки обличчя: ультразвукову і механічну. Завдяки комбінації декількох способів клієнт може отримати максимальний ефект від процедури, навіть при наявності дуже проблемної шкіри.

4. Вакуумна.

Проводиться за допомогою застосування спеціального апарату, який висмоктує всі забруднення. Володіє середнім ступенем травматичності.

5. Хімічна.

Особливий вид чистки, який відбувається без фізичного впливу на шкіру, тобто за допомогою очищувальної суміші. Застосовуючи такий вид чищення варто проконсультуватися з фахівцем по факту наявності алергічних реакцій на один з компонентів хімічного складу.

Також, не слід забувати, що всі процедури мають протипоказання, тому перед вибором способу очищення обличчя необхідно попередньо проконсультуватися з косметологом. Досвідчений фахівець зможе вивчити особливості будови шкірних покривів і підбере найбільш підходящий спосіб чистки з урахуванням індивідуальних потреб та побажань клієнта.
 
Результат на обличчя

Результат від проведених процедур буде помітний вже через пару днів після відвідування косметолога. Шкіра стане набагато чистішою і свіжою, прийде в тонус і стане ніжною. Разом з тим покращиться кровообіг, зникне неприємний жирний блиск і відчуття забрудненого обличчя, підуть сумніви, невпевненість, настане повне відчуття свободи і молодості.

А, найголовніше, що відтепер головною прикрасою стане рівний колір обличчя і менш помітні зморшки. Тепер можна виходити в світ без сорому, з твердою впевненістю в погляді і діях, адже ваша шкіра здорова і приваблива!

Поділись


Новини партнерів