7 секретів красивих рук

За легендою, Майя Плісецька могла станцювати свого лебедя тільки руками, настільки вони були рухливі і гнучкі. Тобі, звичайно, лебідь не загрожує, але якщо для тебе гарні доглянуті руки – це дуже важливо, ми охоче здамо тобі кілька секретів.

Зволоження

В ідеалі – змащувати кисті рук поживним кремом двічі в день, вранці і ввечері, а по всій довжині проходитися після душу зволожуючим молочком, маслом для тіла або кремом. Наша шкіра часто страждає від зневоднення, тому твоє завдання – наситити її вологою.

Рукавички

Привчіть себе всю домашню роботу робити в рукавичках. По-перше, це захистить шкіру рук від шкідливого впливу хімічних сполук, які не тільки розчинять застарілі плями, але і нігті погублять. По-друге, довгий перебування в воді теж на користь не йде – сушить і дратує. По-третє, ти не уявляєш, скільки мікробів скупчується на руках і забивається в пори шкіри під час прибирання або готування! А рукавички вимила, зняла і прибрала. І все чисто!

Догляд

Пару раз в тиждень старайся робити живильні маски, користуватися скрабом і робити самій собі масаж рук. Необов’язково для цього кудись ходити: відмінний скраб виходить з меленої кави з медом, а масаж може включати в себе найпростіші маніпуляції просто для того, щоб розслабити напружені м’язи і зв’язки і поліпшити кровообіг. Наприклад, після душу і нанесення зволожуючого крему можна просто акуратно пощипати руку, починаючи з плеча і рухаючись вниз до самих пальців.

Манікюр

Якщо хочеш, щоб руки виглядали акуратно і доглянуто, то без манікюру не обійтися. Якщо ти не фанатка яскравих картинок, то можна зупинитися на обробці кутикули і захисному покритті. Хоча сьогодні вибір пастельних, прозорих і напівпрозорих тонів воістину нескінченний. Не хочеш йти в салон? Озбройся кусачками (або гострими ножицями), апельсиновими паличками і спеціальним маслом. Але самостійність, треба сказати, вимагає отримання певної вправності.

Вправи

Щоб твої “підкрилки» не майоріли на вітрі, повні смутку й печалі, за ними потрібно стежити і тримати їх у формі. На жаль, ніяких хитрощів тут немає – тільки фізкультура, тільки хардкор. Доведеться тренуватися.

Прикраси

Браслети, кільця, ланцюжки, рукавички, псевдо-кастети, годинник, браслети на долоню, кільця з китицями і все, що твоїй душі завгодно. З шкіри, металу, золота, срібла, тканини і каменів. Носи все, що подобається.

Тату

Прояви індивідуальність! Якщо на справжню бракує духу, то зверни увагу на перекладні тату, яких зараз дуже багато: чорних, білих, золотих, що світяться в темряві, великих і маленьких. Крім того, можна спробувати мехенді – це індійська практика розпису рук хною. Єдиний момент: з такими малюнками на тілі краще не засмагати, тому що під ними шкіра залишається білою. Втім … і це тебе може прикрасити.

Поділись


Новини партнерів