Прості способи позбутися від мішків під очима

Поширений косметичний дефект – мішки під очима – засмучує багатьох жінок. І неспроста: він є однією з перших ознак старіння. Тому цілком природним є бажання відтягнути момент появи настільки неприємної проблеми. А питання про те , як прибрати мішки під очима хвилює багатьох. Причини появи цієї проблеми різні, а ось ефективний і безпечний спосіб лікування мішків під очима – виконувати комплекс вправ для приведення в тонус м’язів обличчя.

Причини мішків під очима у жінок

Мішки під очима – це поєднання відвслої шкіри і набряклості очей. Тим, хто вже зіткнувся з цією проблемою, або тим, кого подібні дефекти поки тільки лякають своєю ймовірністюнеобхідно з’ясувати причину виникнення мішків під очима. Складний випадок для корекції недуги – спадкова схильність до утворення жирових гриж. Але в більшості випадків, мішки під очима – результат неправильного способу життя. Банальна алергія і недосип можуть викликати утворення набряклості навколо очей.

Як попередити появу мішків під очима?

Для профілактики кіл і мішків під очима важливе дотримання режиму харчування, сну і відпочинку. Також потрібно намагатися уникати стресових і конфліктних ситуацій, відпочивати під час тривалої візуальної роботи. Не забувайте про важливість відвідування фітнесу. Також вам на допомогу прийде гімнастика від мішків під очиматобто фейсфітнес.

Доброю профілактикою послужить косметологічний масаж. Лімфодренаж створить необхідні умови для виведення надлишкової рідини з так званого інтерстиціального просторуполіпшить циркуляцію крові і лімфи. За підсумком процедури лімфатична рідина рівномірно розподілитися по тканинах обличчя, м’язи розслабляться. Однак проблема залишить вас лише на короткий період, на зовсім, на жаль, вона не зникне.

Як позбутися від мішків під очима назавжди?

Попрощатися з ненависною проблемою можливо. Фейсфітнес – безопераційний метод позбавлення від мішків під очима. Саме зміцнення кругових м’язів очей дозволяє самостійно розігнати лімфу, поліпшити кровообіг, а значить позбутися від даної проблеми.

  1. Розмістіть вказівні пальці на зовнішні куточки очей під нижніми віями. Не тисніть. Прищурьте нижні повіки, піднявши їх вгору. Ви повинні відчути м’язову пульсацію під вказівними пальцями. Подивіться вгору. Щоб збільшити опір, потягніться обличчям вперед, а плечі намагайтеся відвести назад.
  2. Затримайтеся в цьому положенні, порахуйте до 40.
  3. З максимальною силою зажмурте очі. Не напружуйте при цьому всі лицьові м’язи. Щоб уникнути появи зморшок на лобі – зафіксуйте положення брів, поклавши на них вказівні пальці. Зробіть 8 повторів з 30 секундною перервою.

Прості вправи, які не потребують спеціальної підготовки – вірний шлях до здорових м’язів і до бажаної краси. Не пропустіть свій шанс залишатися привабливою, використовуючи природні методи догляду за собою!

Поділись


Новини партнерів