Ідеальна засмага: як надати шкірі рівний відтінок

Під час прийняття сонячних ванн наша шкіра піддається впливу великої кількості негативних ефектів. Важливо вміти правильно підготувати шкіру до засмаги.

Ми пропонуємо тобі дізнатися про головні правила догляду за шкірою, які допоможуть тобі досягти ідеальної засмаги влітку.

Підготовка до сезону

Перед тим, як відправитись у відпустку або провести вихідні на пляжі, слід провести відлущуючі процедури. Мінімум за день до виходу на пляж потрібно обробити шкіру скрабом або провести процедуру пілінгу. Це допоможе прибрати з поверхні омертвілі частинки шкіри і забезпечить отримання стійкої засмаги в майбутньому.

Протягом пляжного сезону

В даний період не рекомендується використовувати радикальні жорсткі засоби очищення шкіри (такі як скраби і пілінги). Адже шкіра і так роздратована від постійного впливу сонячних променів, а додаткове тертя може викликати запалення.

Щоб отримати гарну засмагу досить після кожного відвідування пляжу омивати шкіру за допомогою пом’якшуючого гелю або пінки для душа. Май на увазі, що не слід використовувати лужні засоби, оскільки вони висушують шкіру і викликають її лущення.

Після пляжного сезону

Після завершення пляжного сезону також слід продовжувати омивати шкіру за допомогою м’яких засобів і не рекомендується використовувати відлущувальні засоби, адже їх використання стимулюють регенерацію клітин шкіри. А значить, твоя гарна засмага зникне швидше, ніж тобі того хотілося б.

Також важливо використовувати для купання засоби з підвищеним вмістом вітамінів А і Е. Це допоможе освіжити шкіру і повернути її еластичність.

Захист шкіри

Виходячи на відкрите сонце, не варто забувати про захисні засоби для шкіри. Помилковою є думка, що захист не потрібен смаглявим людям – з будь-яким типом шкіри можна заробити опік або запалення. Перед походом на пляж обов’язково придбай засіб для засмаги, і не забувай дотримуватися правил по його застосуванню (зазвичай засіб наноситься за 20 хвилин до виходу на пляж).

Поділись


Новини партнерів