Рання сивина: причини і методи усунення

Рання сивина може мати різні причини, але, тим не менше, існують методи, що дозволяють її позбутися. Як впоратися з сивиною і надійно приховати побіліле волосся, дізнайтеся у нашій статті.

Причина сивини: генетична схильність

У зрілому віці сивина з’являється практично у всіх людей. Але все частіше у молодих дівчат з’являється рання сивина. Буває, що вони знаходять у себе сиве волосся і в 30, і в 20 років. Вчені довели, що рання поява сивини – генетичне явище.

Роль стресу в появі сивого волосся 

Але іноді рання сивина з’являється після пережитого стресу. Сильна психологічна травма або пережитий шок провокують посивіння. Також багато вчених пов’язують появу білого волосся з курінням, анемією, нестачею вітаміну В12, захворюваннями щитовидної залози, хронічної застудою.

Інші причини появи ранньої сивини

Вважається, що причиною появи ранньої сивини може стати часте фарбування волосся. Фахівці рекомендують також менше використовувати прилади, які можуть травмувати локони – це різноманітні плойки та фени. У холодну пору року потрібно завжди одягати головний убір, щоб не порушувалася мікроциркуляція шкіри голови.

Як відтягнути появу сивини: здоровий спосіб життя

Процес появи ранньої сивини можна уповільнити. Кращим засобом профілактики цього неприємного явища стає правильне харчування і здоровий спосіб життя. Потрібно відмовитися від шкідливих звичок, по можливості виключити стреси. Потрібно правильно харчуватися, приймати мінерали і вітаміни. У щоденний раціон повинні входити такі елементи, як йод, мідь, залізо, вітаміни групи В, інозитол, пантотенова кислота. Необхідно відмовитися від строгих дієт.

Правильне фарбування сивого волосся

Багато жінок вважають, що єдиним і найвірнішим способом боротьби з сивиною є фарбування волосся. Але не кожна фарба може впоратися з сивиною. Простіше зафарбувати сивину фарбою темнішого тону. Корисні для волосся натуральні засоби для фарбування, такі, як басма і хна. Але при першому застосуванні вони можуть не зафарбувати сивину. Тільки після повторного фарбування сивина стає непомітною. Рекомендується для фарбування сивого волосся користуватися якісною, дорогою і перевіреною фарбою.

Джерело

Поділись


Новини партнерів