Антиперспірант або дезодорант: що вибрати на літо?

Влітку у багатьох виникає питання: а що краще вибрати антиперспірант або дезодорант? Все залежить виключно від ваших потреб і індивідуальних особливостей.

Для початку розберемося, що таке дезодорант і кому він підходить. Цей засіб досить добре нейтралізує запах поту, пригнічуючи діяльність бактерій за рахунок спеціальних антибактеріальних інгредієнтів. Дезодорант не справляється з підвищеним потовиділенням. Тому, якщо у вас проблема саме в запаху, тоді вибирайте на літо дезодорант.

А ось антиперспірант забезпечує захист від поту завдяки солям алюмінію. Алюміній нам потрібен для того, щоб частково блокувати саме потовиділення. До речі, багато хто впевнений, що солі алюмінію і цинку в складі антиперспірантів негативно впливають на організм. Але фахівці говорять, що якщо раз в день використовувати даний антиперспірант, шкоди ніякої організму він не завдасть. А ось якщо постійно блокувати протягом дня роботи потових залоз, тоді можна завдати шкоди організму.

Але який формат вибрати: спрей, роликовий або стік? Вибирайте формат антіперспіранту або дезодоранту, виходячи зі своїх відчуттів. Формат впливає на спосіб і відчуття в процесі його нанесення, але не на принцип дії. Але фахівці рекомендують все таки звернути увагу саме на спрей, так як кулькові, кремоподібні і засоби в стіках контактують постійно зі шкірою і накопичують бактерії. Тим більше антиперспіранти та дезодоранти у вигляді спрею не містять консервантів, що позитивно впливає на шкіру.

Джерело

Поділись


Новини партнерів