Як правильно доглядати за кучерявим волоссям

Якщо ти володарка пишних кучерів – тобі дуже повезло, адже твоя розкішна шевелюра однозначно привертає увагу всіх навколо. Головне – вміти правильно за нею доглядати.

Отже, щоб твої кучерики завжди були доглянутими і здоровими, користуйся наступними порадами.

1. Завдання шампуню для кучерявого волосся – закрити пористі лусочки, щоб зберегти усередині стрижня волосся вологу.

2. Голову треба мити два рази, не поспішаючи: спочатку з волосся змиваються бруд, жир, піт і пил, потім шампунь потрібно потримати кілька хвилин. Дуже корисно масажувати голову – в цей час активізуються кровообіг і живлення волосяних цибулин.

3. Дуже важлива якість шампуню – його корисність для волосся, якщо він не підходить волоссю, воно від цього тільки постраждає. Підбираючи засіб по догляду, не варто орієнтуватися на запах, чим привабливіше шампунь пахне, тим більше в ньому хімії і, відповідно, шкоди.

4. Після миття обов’язково треба використовувати бальзам. Він забезпечує додаткове живлення. Усе кучеряве волосся через травми при неправильному розчісуванні сплутане і посічене на кінцях. Тому, кінчикам необхідний спеціальний догляд, їх треба зрізати раз в місяць на один сантиметр.

5. Раз на тиждень необхідно наносити маски для волосся. Вони утворюють щільну захисну плівку по всій довжині волосяного стрижня. Для цього підійдуть зволожуючі маски для пом’якшення і додання шовковистості.

6. Розчісувати кучеряве волосся потрібно великим гребенем з рідкими зубцями і закругленими на кінцях шишечками з якісної пластмаси. Дешеві дерев’яні та металеві гребені не підходять – вони тільки рвуть волосся.

Поділись


Новини партнерів