Як природно збільшити виробництво колагену та покращити стан шкіри

Ви почали помічати перші зморшки? Незалежно від того, чи ви просто помітили їх зараз, чи вони вже були у вас деякий час, вам може бути цікаво, як можна природно збільшити виробництво колагену.

Можливо, ви навіть бачили або спробували деякі продукти, які містять цей інгредієнт. Проте є способи, завдяки яким можна природно отримати колаген, і сьогодні ми хочемо розповісти вам про них.

Що таке колаген?

Колаген – найбільш поширений білок в організмі. Це життєво важливий компонент для формування:

  • шкіри
  • кісток
  • м’язів
  • сухожиль
  • кровоносних судин
  • зубів
  • кишок

Колаген робить шкіру еластичною й замінює мертві клітини новими.

Зазвичай колаген природним чином зменшується з часом і викликає зморшки, сухість шкіри та біль у суглобах. Тому варто сприяти природному виробництву колагену ще з молодості.

Ми рекомендуємо звернути увагу на ці звички, починаючи з 25 до 30 років. Однак якщо ви старші, зрештою це ніколи не пізно.

Чому треба збільшити виробництво колагену?

Коли вам 25 років, ви, напевно, не дуже занепокоєні зморшками, дієтою та доглядом за шкірою. Можливо, ви чули про менш природні варіанти усунення зморшок, такі як ботокс чи пластична хірургія. Проблема в тому, що пластична хірургія дорога, а ботокс – токсин, який може мати небажані наслідки для вашої шкіри.
З іншого боку, є креми. Проте деякі з них, особливо дешеві, зазвичай не працюють, а дорогі бренди не доступні для всіх.

Однак можна недорого і просто стимулювати природне виробництво колагену. Це займе більше часу, особливо якщо ваші зморшки глибокі, і ви раніше не дбали про них раніше, але все одно це можливо.

Продукти, які сприяють природному виробництву колагену

Найкращий спосіб сприяти виробленню колагену природним шляхом – слідкувати за тим, що ви їсте. Якщо ви правильно харчуєтеся, ви можете уникнути багатьох проблем зі здоров’ям та зовнішнім виглядом.

Ось деякі продукти, які варто додати до раціону, щоб збільшити виробництво колагену:

Чорниця

Чорниця містить фітонутрієнти, які посилюють колагенові волокна. Це дає змогу запобігти зменшенню виробництва колагену. Ми рекомендуємо споживати принаймні миску чорниці на тиждень. Ви можете насолоджуватися нею будь-яким способом, який вам подобається, але найкраще зробити смузі або їсти окремо.

Часник

Сірка, що міститься в часнику, покращує продукцію колагену. Насправді, ви побачите, що споживання часнику може усунути біль у суглобах.

Часник також містить таурин, який бореться з пошкодженням колагенових волокон. Це означає, що ваш колаген буде відновлений і протриває довше.

Щоб отримати ці переваги, ви можете:

Їсти зубчик часнику щодня. Якщо вам дійсно не подобається смак, їжте 1/4 зубчика на день. Просто приймайте його як таблетку, і ви навіть не помітите смаку.
Зробити чай із часником і пити щодня. Додати зубчик часнику до чаю з корицею або м’ятою. Кориця та м’ята допомагають приховати присмак часнику.

Яйця

Яйця багаті на натуральні амінокислоти, які є життєво важливими для формування нового колагену й повинні завжди скласти частину вашого раціону.

В ідеалі, ви повинні їсти два яйця тричі на тиждень. Під час приготування спробуйте уникати занадто великої кількості солі або олії.

Вітамін С

Вітамін С є найважливішим компонентом у виробництві колагену, адже колагенові волокна потребують великої кількості вітаміну С, щоб правильно сформуватися.
Варто їсти різноманітні продукти, що містять вітамін С або приймати щоденні добавки.

Якщо ви вирішите обрати добавки, спробуйте знайти ті, що зроблені з натуральних інгредієнтів. Ви можете знайти безліч варіантів, але уникайте тих, що мають штучні компоненти.

Інфрачервона світлова терапія

Окрім їжі, інфрачервоне світлова терапія є найкращим варіантом, щоб збільшити виробництво колагену. Її можна робити вдома.

Інфрачервона світлова терапія об’єднує інфрачервоні промені (не ультрафіолетові промені), щоб стимулювати кровообіг і збільшити виробництво колагену.

У магазинах, які спеціалізуються на догляді за красою, ви знайдете інфрачервоні світлові терапевтичні прилади. Не хвилюйтеся про ціну – вони дуже доступні й довго працюють. Спробуйте використовувати їх двічі на тиждень.

Джерело

Поділись


Новини партнерів