Педикюр в домашніх умовах: головні правила

Доглянуті нігті на ногах – обов’язкова складова образу будь-якої стильної жінки. Не завжди вдається сходити в салон і зробити професійний педикюр. Ми пропонуємо вам дізнатися про головні правила педикюру в домашніх умовах.

Отже, існує кілька важливих правил для педикюру, зробленого своїми руками.

1. Педикюр краще робити в кінці дня. Тільки що підстрижені нігті або відлущені підошви необхідно берегти від вологи – на шкірі спітнілих ніг мікроби розмножуються особливо швидко. Після педикюру неважко натерти ноги навіть кросівками, а піщинка, яка потрапила в туфлю, може перетворити тільки що очищені п’яти в рану, що кровоточить.

2. Необхідно зробити теплу десятихвилинну ванну для ніг. Провести м’яку обробку п’ят і підошви пемзою або відлущуючим засобом. Ні в якому разі не можна вирізати мозолі.

3. Наносячи засіб, що видаляє кутикулу, потрібно відсувати шкірку по краю нігтя дерев’яною паличкою. Цю шкірку не обрізають – через ранку легко можна занести інфекцію.

4.  Нігті на ногах потрібно обрізати прямо. Не можна стригти їх занадто коротко і закругляти кути щоб уникнути вростання нігтя.

5. Обробляємо нігті і пальці будь-яким дезинфікуючим засобом.

6. Злегка проводимо по нігтю пемзою, щоб зробити гладкою його часто нерівну поверхню. При цьому лак ляже рівніше, його блиск буде яскравішим.

7. Наносимо на нігті основу, а потім два шари кольорового лаку. Не варто наносити кольоровий лак на всю ширину нігтя. Взуття або шкарпетки небажано надягати протягом півгодини після того, як нігті покрили лаком.

 

Поділись


Новини партнерів