Як доглядати за шкірою після 25 років

Після 25-го дня народження засоби і процедури для підтримки краси варто обирати більш ретельно

25-30 років – це прекрасний вік, коли ми можемо бути свіжі і красиві, але вже самостійні і фінансово незалежні. Але для досягнення обох цих цілей доведеться докласти зусиль.

Звичайно, після 25 років ще рано застосовувати «важку артилерію» у вигляді інноваційних антивікових кремів і різноманітних підтягуючих процедур. Але вже пора ставитися до свого обличчя відповідально.

Запорука гарного зовнішнього вигляду – трьохступеневий догляд, який відповідає віку і типу шкіри (очищення, тонізування, зволоження), доповнений сироватками, масками та іншими ритуалами краси. Але, перш ніж, наприклад, протерти обличчя льодом з відваром цілющих трав, треба запитати у косметолога, чи немає у вас куперозу (судинної сіточки на обличчі).

Новомодні щітки для очищення шкіри теж не варто застосовувати, не порадившись з фахівцем. У 18 років невірно підібраний прилад і режим його використання могли пройти безслідно, зараз же шкіра буде довше відновлюватися від згубного впливу.

Не забувайте, що краса йде зсередини. Правильно харчуйтеся і регулярно займайтеся спортом, тоді фігура і обличчя будуть вас радувати.

Поділись


Новини партнерів