Як правильно зберігати косметику

Читайте про декілька простих правил, за допомогою яких ви зможете продовжити термін зберігання ваших улюблених косметичних засобів і гаджетів.

Напевно у кожної жінки є така косметика, якою вона не користується або термін зберігання якої вже минув, а викинути шкода.

Як організувати косметичку: чотири правила

Для того, щоб раціонально використовувати косметику і правильно сортувати косметичні гаджети, варто застосовувати на практиці чотири простих правила.

1. Знайте свою міру в косметичній продукції

Не потрібно перенавантажувати свій туалетний столик різними косметичними засобами. Необхідно залишити тільки ту косметику, якою ви будете користуватися в цьому сезоні. Наприклад, якщо ви найчастіше використовуєте туш і бежеву помаду, тоді сховайте решту косметики до кращих часів.

2. У кожного косметичного засобу є свій термін придатності

У кожного тонального крему, пудри або губної помади є свій кінцевий термін. Найчастіше косметика зберігається не більше 3-6 місяців. Необхідно раз в три місяці переглядати свій косметичний арсенал і позбавлятися без жалю від простроченої косметики.

3. Використовуйте красиві кейси для своїх косметичних пристосувань

Погодьтеся, набагато приємніше фарбуватися, коли ваші пензлики, спонж і інші косметичні пристосування розсортовані в красиві склянки або милі коробочки. По-перше, так буде зручніше знайти потрібний пензлик, а по-друге, це буде виглядати красиво з естетичної точки зору.

4. Використовуйте загальний органайзер для своєї косметики

Зручність у тому, що можна розсортувати все по поличками і відразу буде видно де знаходиться той чи інший засіб.

Поділись


Новини партнерів