5 продуктів харчування, що уповільнюють появу сивини

Мало кому подобається поява сивини в волоссі. Виявляється, існують продукти харчування, які перешкоджають цьому процесу, пише Жіночий Світ.

Ембліка. Плодове дерево, дуже поширене в Індії, яке є одним з основних компонентів місцевої медицини. Ембліка насичена вітаміном C, антиоксидантами та іншими нутрієнтами, що сповільнюють появу сивини і втрату волосся, а також появу інших ознак старіння. Найкраще додавати плоди ембліки в воду, щоб потім промивати волосся.

Мигдаль. Дослідники з’ясували, що скупчення перекису водню в волосяних фолікулах змінює їх колір зсередини. Ці скупчення виникають, коли знижується рівень ферменту каталази. А подібне відбувається через вік, стресу і неправильного харчування. Ось мигдаль якраз і збільшує рівень каталази в організмі, що захищає від ранньої сивини.

Шоколад. Недавнє дослідження вчених з США показало, що сиве волосся можуть бути індикатором дефіциту заліза і міді в організмі. Темний шоколад – відмінне джерело заліза і міді, він запобігає сивину.

Яйця. Ще одне багате джерело білків, яйця насичують і запобігають скупчення алкоголю в організмі. У них є амінокислоти, що сприяють швидкому метаболізму спиртних напоїв. Яйця дарують відчуття ситості надовго, що допомагає уникати поглинання вуглеводів і смажених продуктів.

Танжерин. Багате джерело вітаміну С, який бере участь у виробленні колагенових білків. Це сполучна тканина, з якої складається наше волосся. Можна вживати танжерин вечорами або пити сік з нього. Він має приємний солодкий аромат і добре перетравлюється.

Джерело

Поділись


Новини партнерів