В чому користь азелаїнової кислоти

  Азелаїнова кислота — компонент, який використовується при виробництві багатьох косметичних засобів, що використовуються при боротьбі з вуграми, запаленнями і пігментацією. Важливо, що жирні кислоти не настільки активно виробляються, тому знижується ризик виникнення акне.

  В чому користь

  Азелаїнова кислота комплексно діє на шкіру. Речовина має багато корисних властивостей:

  1. Сповільнює вироблення кератиноцитів. Це означає, що верхні шари шкіри не так швидко ставатимуть більш щільними.

  2. Усуває шкідливі бактерії. Мікроорганізми провокують виникнення вугрів, а кислота володіє антибактеріальними властивостями.

  3. Запобігає виникненню плям від прищів та запалень. Завдяки азелаїновій кислоті зникає почервоніння після розацеа, а також розгладжуються шкірні покриви, шліфуються і оберігаються від ороговіння.

  4. Усуває пігментацію. Особливість речовини в тому, що вона перериває синтез меланіну.

  Завдяки цим властивостям азелаїнова кислота дуже цінується в косметичній індустрії та використовується при виробництві багатьох засобів.

  Особливості використання

  Азелаїнову кислоту можна придбати в аптеці чи спеціалізованих магазинах. Речовину часто використовують для виготовлення кремів в домашніх умовах. При покупці потрібно правильно визначити концентрацію. Компонент, якщо використовувати в надто великих кількостях, може викликати почервоніння і свербіж, які скоро пройдуть.

  Зазвичай в косметичних засобах азелаїнової кислоти використовується не більше ніж 20%. Компонент глибоко проникає в шкіру, завдяки чому не дає розвиватись запаленням. Завдяки регулярному використанню косметичних засобів кількість бактерій значно зменшиться. Кислота виводиться через нирки.

  Косметичні препарати не рекомендується використовувати після глибокого пілінгу, сонячних ванн і вживання гострої їжі. Також не варто наносити на подразнену шкіру.

  Засоби з азелаїновою кислотою можна використовувати двічі на день — зранку і ввечері. Перед цим варто вмитись і не застосовувати іншу косметику. Компонент підходить для всіх типів шкіри.

  Важливо, що азелаїнова кислота не викликає звикання і не має побічних ефектів. Єдиний нюанс в тому, що можлива індивідуальна непереносимість компонента.

  Найчастіше використовується разом з іншими речовинами — вітаміном С та гіалуроновою кислотою. Хороша сумісність навіть з ретинолом.

  Перед використанням варто ознайомитись з рекомендаціями виробника. Якщо шкіра чутлива, то краще проконсультуватись з лікарем.

  Поділись


  Новини партнерів