Якщо твій гардероб на 90% складається з кросівок, футболок, рюкзаків та вільних для активного руху спортивних костюмів, з великою вірогідністю ти – активна людина, що цінує власну свободу. Кажуть також, що це одяг для молоді, тож мати в своєму арсеналі бодай пару бігових Adidas чи вітровку від Nike, як мінімум, не завадить. Зрозуміти популярність такого стилю в Україні та за її межами зовсім нескладно: усі ми цінуємо комфорт, навіть якщо не йдемо до олімпійських результатів.
Широкий вибір якісних і модних товарів спонукає придбати спортивний одяг у інтернет-магазині IdealSport не лише для тренувань, а й для прогулянок з друзями, сімейних вихідних, чи навіть у вигляді щоденного робочого дрес-коду (якщо керівництвом не передбачено більш діловий варіант).
Бренди спортивного одягу – який найкращий?
Завдяки суворій конкуренції світових виробників існує величезний вибір моделей, кольорів та різноманітні аксесуари для спорту. Щороку Forbes та інші рейтингові видання складають перелік топових брендів, та й самі споживачі гаряче сперечаються на тему своїх смаків. Дійти єдиної думки складно, та все ж за спостереженнями експертів протягом кількох останніх років:
-
виробником, який продається найбільше є ADIDAS;
-
суворим дотриманням усіх спортивних вимог хизується NIKE;
-
інноваційні технології – це звичайно UNDER ARMOUR.
PUMA і REEBOK відзначаються нестандартними дизайнерськими рішеннями, а FILA – оптимальним співвідношенням ціни та якості. Інші популярні марки теж мають свої особливості, фірмові фішки, свій унікальний лук. На кожен товар є свій купець, особливо – якщо цей товар – визнаний професійними спортсменами бренд.
Матеріали: бавовна чи синтетика?
Тіло любить натуральні тканини, тому котон (бавовна) є чи не найбільш популярним волокном для виробництва одягу. Та за останні роки рейтинг синтетичних тканин значно виріс завдяки технологічним новинкам таким як:
-
Dry-Fit – поглинає вологу і пропускає повітря;
-
Gore-Tex – виводить вологу назовні, всередину не пропускає;
-
Space Frame – забезпечує надійний теплообмін;
-
Heat Pipe – технологія, яка спершу виводить вологу на поверхню тканини, а тоді частково всотує її для створення охолоджуючого ефекту.
Бавовняні речі, якщо до них не додавати синтетики, швидко зношуються та втрачають форму. Тому активний спорт більше любить якісну, пристосовану до великих навантажень синтетичну тканину.
Онлайн VS оффлайн шопінг?
Є категорія покупців яким складно зважитись на придбання взуття чи інших речей без попереднього огляду та примірки. Звісно – це не малі переваги на користь офлайн-магазинів, та все ж онлайн-шопінг має багато своїх переваг. Зокрема – це великий вибір товарів, який не обмежується рамками жодного приміщення. Хороший інтернет-магазин спортивного одягу, на зразок “Ideal Sport”, обов’язково надасть вам можливість обміну та повернення, а також допоможе визначитись із замірами. В мережі зручно слідкувати за новинками та розпродажами. Адже ноги не встигнуть обійти стільки, скільки “обійдуть” очі.
Спорт і гламур – чи можуть спортивні речі виглядати ефектно?
“Непоєднуване – поєднано!” – заявили у 2004-му році дизайнери, започаткувавши новий фешн-стиль: спорт-шик (або спорт-глем). При вдалому змішуванні спортивного крою з гламурним декором можна виглядати ефектно і при цьому почуватись комфортно. Сміливі модельєри також використовують у колекціях до показів симбіоз спорту із класикою, роком, мілітарі та іншими стилями.