Постільна білизна в скандинавському стилі – секрети вибору

  Скандинавський стиль на сьогоднішній день є одним з наймодніших в інтер’єрному дизайні.

  Його основні характеристики: мінімалізм, порядок, багато світла і сонця, холодні кольори і північні візерунки в текстильних елементах.

  Скандинавський стиль в інтер’єрі спальні

  Найчастіше в скандинавському стилі оформляють спальні і вітальні.

  Якщо у вітальнях основну роль грають меблі, їх матеріали і оббивка, то в спальні на перший план виходить ліжко і його оформлення.

  В такому випадку необхідно правильно вибрати постільну білизну, покривало або плед.

  У скандинавському стилі є особливості, які важливо враховувати при оформленні ліжка в цьому стилі.

  Це, перш за все, мінімалізм і акуратність. Безліч подушок і подушечок, кілька пледів будуть зайвими. Аккуратно застелене ліжко, дві подушки, на яких надіті наволочки в скандинавському стилі – це те, що повинно кидатися в очі при погляді на ліжко.

  Наступна ознака скандинавського стилю – стриманість і холодні кольори. Це означає, що придбати постільну білизну варто в блакитних, сірих, білих, синіх та інших холодних і нейтральних відтінках. Виняток для червоного кольору, адже саме він є головним в традиційних норвезьких візерунках з оленями.

  Ще одна помітна деталь в скандинавському интерьерном стилі – фактурний текстиль. Наприклад, в’язані пледи або чохли на диванні подушки, покривала зі штучного хутра, плюшу тощо. Дуже красиво і стильно буде виглядати ліжко з постільною білизною в норвезький візерунок, укрите покривалом білого кольору з еко-хутра.

  Особливості постільної білизни в скандинавському стилі

  Перш за все, слід звернути увагу на матеріал. Він повинен бути натуральним, адже еко-спрямованість – це одна з найважливіших характеристик північного стилю. Підібрати постіль в бажаному стилі та з будь-яких матеріалів можна на сайті https://nevia.com.ua/ua/postelnoe-bele.

  І якщо для штучного хутра робиться виняток, так як в натуральному вигляді цей матеріал шкодить живій природі, то для решти текстилю важливо його природне походження.

  Отже, на які тканини звернути увагу?

  • льон
  • бавовна
  • ситець
  • сатин
  • вовна (для пледів і покривал).

  Не обов’язково підбирати виключно однотонні варіанти або шукати комплекти з оленями. Існує чимало візерунків, в тому числі абстрактних або з народними мотивами, які відмінно впишуться в інтер’єр спальні в скандинавському стилі. Це різні геометричні візерунки, фолк-орнаменти в біло-сірій, сіро-блакитній, біло-глубій кольоровій гамі.

  З кольорів слід звернути увагу на пастельні холодні відтінки і нейтральні тони (чорний, сірий, білий).

  Постільна білизна в скандинавському стилі – мінімалістична, з натуральних тканин, проста по крою і візерунку. Саме така білизна ідеально впишеться в спальню в північному дизайні.

  Поділись


  Новини партнерів