Пізнавальні факти про смартфони Apple: квадро-камера у iPhone 12 та інші цікавості

  З наближенням осінньої презентації Apple iPhone 12 обговорюють все активніше й активніше. В мережі щодня (ледь не щогодини) «спливає» інформація про новинку. Не залишаються без уваги та представлені раніше моделі смартфонів Apple. Їх постійно порівнюють з новинками, перевіряють на міцність за допомогою краш-тестів, використовують для професійної фото і відеозйомки.

  За час існування Айфонів аналітикам вдалося з’ясувати цілу низку цікавих фактів про них. Чим саме фірмові мобільні телефони можуть здивувати своїх власників та всіх інших фанатів продукції Apple?

  Квадро-камера iPhone 12

  Останнім часом досліджувачі ринку пожвавлено дискутують на тему встановлення квадро-камер в Айфони 12 серії. Швидше за все, базова модель iPhone 12 (як і її версія зі збільшеним дисплеєм) отримає звичайний подвійний модуль з розподільчою здатністю 16 Мп. А от смартфону iPhone 12 Pro дістанеться камера з чотирма об’єктивами. Точніше, в її конструкції буде передбачено телефотооб’єктив, ширококутну і надширококутну оптику, а також LIDAR.

  Захист від води

  Айфон 11 на власному прикладі продемонстрував, що смартфони Епл можуть «вижити» навіть після тривалого перебування у воді. Так, мобільний телефон, який випадково впустила в воду сім’я відпочивальників у Disney World, продовжив безперешкодно функціонувати після «рятувальної операції». Що найцікавіше, витягли його з води лише через 2 місяці після неприємного інциденту. Всі дані, які було збережено у пам’яті гаджета, залишилися неушкодженими.

  Важливо: Не варто перевіряти, чи витримає смартфон довготривале занурення у прісну чи солону воду, за власним бажанням. Гарантія Apple не передбачає безкоштовного обслуговування і ремонту Айфонів, які так чи інакше постраждали внаслідок контакту з рідиною.

  Найдовша черга

  Саме Айфон став смартфоном, який примусив потенційних користувачів вишикуватися у найдовшу в світі чергу. Офіційний запуск моделі iPhone 4S у 2011 році призвів до справжнісінького колапсу в Пекіні. Черга охочих придбати мобільний телефон у перший день продажів налічувала понад 300 тисяч людей.

  Звичайно, наступні моделі також призводили до появи численних черг під дверима магазинів у різних куточках світу. Але перевершити пекінську чергу поки що не вдалося.

  Безкоштовна реклама

  Apple не платить кінокомпаніям, музикантам та іншим інфлюенсерам за рекламу власної продукції. Зокрема, всі Айфони, які фігурують у фільмах, серіалах чи відеокліпах, рекламуються без жодних капіталовкладень від корпорації Apple.

  В Купертино вважають, що гаджети Apple не потребують платного просування за допомогою сторонніх осіб чи корпорацій.

  «4000 латте, будь ласка!»

  Саме ця фраза прозвучала під час першого вихідного дзвінка з Айфона. Її сказав Стів Джобс прямо зі сцени під час презентації культового смартфона. Звичайно, шокованого оператора Starbucks (у цьому закладі зробив замовлення «батько» iPhone) швидко сповістили про те, що це звичайнісінький розіграш.

  Більше цікавих фактів про мобільні телефони від відомого американського виробника можна знайти в мережі — наприклад, на форумах, присвячених діяльності Apple.

  Поділись


  Новини партнерів