Миттєві перекази з картки на картку будь-якого банку України

  Звертаючись в відділення банку. щодо миттєвого переказу в іншу фінансову установу можна почути безліч відмовок. Великі терміни або комісія тепер в минулому, коли є https://www.ipay.ua/ua/p2p. Сучасна інтернет-платформа для здійснення переказів і платежів створює зручні умови для своїх користувачів.

  Для цього платформа співпрацює з банками України і компаніями, за послуги яких можна сплатити через її сервіс. Люди кожний день довіряють свої фінансові питання саме ipay.ua, що є показником довіри і якості послуг.

  Послуги інтернет-платформи

  Одна із переваг її роботи – це великий перелік послуг, серед яких є:

  • Переказ коштів із європейських країн.
  • Миттєві перекази з картки на картку будь-якого банку України.
  • Поповнення мобільного номеру будь-якого оператора зв’язку.
  • Оплата рахунку за реквізитами.
  • Сплата комунальних послуг або різноманітних провайдерів інтернет послуг.

  Встановивши функцію регулярних платежів, ви будете сплачувати всі рахунки вчасно. До того ж це гарна можливість забути про постійні черги. Відкривайте сайт на смартфоні або комп’ютері і робіть перекази. Зручно, коли все під рукою. Переказ котів здійснюється по трьом напрямкам підтвердження: з картки на картку, за номером телефону або на поштову адресу. Кожний варіант має свої нюанси. Головне, що процедура потребує лише декілька хвилин вашого часу. Достатньо заповнити всі реквізити картки і переказ надійде за декілька хвилин.

  Головні переваги миттєвого переказу через сервіс ipay.ua

  Якщо ви ще вагаєтесь, то завжди варто оцінити сильні сторони пропозиції, серед яких:

  • Великі ліміти, що дозволяють переказувати кошти однією операцією. На добу доступно до 25 переказів і 100 на місяць.
  • Всі здійсненні перекази, як і введені данні, захищені за допомогою технології 3D-Secure. Отримана інформація шифрується за протоколам, розробленими відомими платіжними системами. Всі шахрайські дії блокуються сайтом.
  • Компанія надає свої послуги в режимі 24/7.
  • Для проведення необхідні реквізити будь-якого банку України.
  • На виконання переказу необхідна лише 1 хвилина.

  І головне – це тарифи, які вважаються найвигіднішими в країні: 1% від суми переказу +5 гривень. Комісія сплачується стороною, що відправляє кошти. Якщо одержувач знаходиться закордоном, сума надійде на банківську картку. В скрутному становищі можна опинитися будь-де і близькі люди неодмінно допоможуть, оформивши миттєвий переказ. Якщо виникли якісь питання, завжди можна звернутися за допомогою у службу підтримки. Компетентні фахівці вирішують питання будь-якої важкості.

  ipay.ua – сервіс, який набуває популярності і все завдяки зручності, економічності і надіним заходам безпеки.

  Поділись


  Новини партнерів