Ламінат: поради щодо вибору, переваги, характеристики

  Ламінат – якісне покриття для підлоги, яке має красиве декоративне оформлення, що і робить матеріал популярним та затребуваним. В залежності від конкретних характеристик ламінату, його поділяють на класи – 31, 32, 33. Ламінат 31 класу підходить для використання в житлових кімнатах, 32-го витримує додаткові навантаження, а ось 33-го використовується для офісних приміщень і має дуже хороші показники зносостійкості. Щоб вибір ламінату був правильним та вдалим, до уваги варто прийняти декілька дуже важливих моментів, про які не слід забувати, знаходячись в магазині.

  Декілька цінних порад щодо вибору ламінату

  Щоб вибрати дійсно якісний і красивий ламінат, який прослужить доволі довго, шукати оптимальний варіант варто за такими характеристиками:

  • варто звертати увагу на репутацію виробника, оскільки цей фактор може зіграти вагому роль не тільки в плані ціни, але й якості;
  • вибираючи варіант оформлення ламінату, необхідно відштовхуватись від особливостей інтер’єру, де він буде використаний;
  • рекомендовано звертати увагу на клас ламінату, щоб він точно витримав навантаження, яке буде постійно;
  • для просторих приміщень добре підходить односмуговий ламінат, двосмуговий стане універсальним рішенням, а от трьохсмуговий буде виглядати ідеально в невеличких кімнатах;
  • для кухні чи коридору, варто обирати варіант, який має дизайн під плитку;
  • вибираючи клеєвий ламінат варто взяти до уваги, що його монтаж доволі важкий, а от замковий можна буде поставити максимально швидко.

  Виконуючи монтаж ламінату (ціна роботи), спеціалісти розрахують вартість послуги за діючими тарифами, які можна переглянути вже зараз, вивчивши актуальну інформацію в таблицях за кілька хвилин.

  Де замовити хороший ламінат і його укладку

  Судячи по відгуках реальних користувачів, замовляти якісний ламінат і його укладку варто в магазині Pidloga. В каталозі офіційного сайту магазину є таблиця, де вказаний перечень робіт, які можна замовити, а також їх вартість. Що ж стосується інших розділів магазину, то тут можна знайти і придбати ковролін, лінолеум, штучну траву, модульні покриття, дерев’яні покриття, та інші товари, в подібних категоріях.

  Завдяки зручним фільтрам, пошук товарів по марках, характеристиках і цінах виконується швидко, а зробити це можна в повній чи мобільній версії магазину. Додатково виділена інформація про сам магазин, способи оплати і доставки, акції і спеціальні пропозиції. Ще є розділ корисної інформації для клієнтів, яка може допомогти зробити дійсно правильний вибір. В разі необхідності, консультанти допоможуть з вибором, що дуже зручно і вигідно.

  Поділись


  Новини партнерів