Куди можна вступити на навчання в Польщу після 9 та 11 класу?

  Кожна родина хоче забезпечити своїх дітей якомога якіснішою освітою. Це вкрай важливо, адже хороша освіта дасть можливість знайти добре оплачувану та цікаву роботу за спеціальністю. Зараз молодь має змогу обирати де навчатися: на батьківщині або ж за кордоном, у престижних ліцеях, технікумах чи університетах. Власне, вибір є завжди. Тому варто зважити всі «за і проти» та обрати найбільш перспективний варіант. Один з хороших варіантів – це навчання в Польщі після 9 класу https://proekt-obk.com/service/serednya-osvita-u-polshi, адже можна зовсім безкоштовно потрапити на навчання в коледжі Польщі або ж обрати один з хороших ліцеїв. У статті ми детальніше розглянемо основні нюанси вступу, розповімо про ціни на навчання та проживання, а також допоможемо з вибором престижного освітнього закладу.

  А спершу давайте подивимось, чому варто обирати саме Польщу:

  • відмінні умови навчання;
  • висока якість освіти;
  • видача європейського диплому після закінчення ВНЗ;
  • близькість Польщі до України;
  • жодних обмежень при вступі;
  • вивчити польську легко зможе кожен українець

  Власне, таких переваг ще багато. Звичайно, одна з основних – це отримання європейського диплому, який відкриває двері до європейських та міжнародних компаній. Таким чином, завдяки навчанню в Польщі після 9 класу та після закінчення університету випускник отримує не лише якісні знання, але й можливість знайти улюблену роботу за спеціальністю, яка до того ж буде відповідно оплачуватися. Звичайно, потрібно серйозно підходити до своєї освіти, тоді й результат буде відмінний.

  Де можна вчитись після 9 класу?

  Можна обрати технікумі або ліцей. Чим відрізняються ці освітні заклади? У ліцеях учень вчиться 3 роки та не отримує професії. Фактично, це продовження навчання у школі. Що ж стосується технікуму, то тут вчаться на рік більше (тобто 4 роки) та в результаті отримують фах, за яким можуть йти працювати. Проте більшість випускників все-таки йде вчитись далі та отримує технічну, економічну, педагогічну, медичну або юридичну освіту в Польщі. Перелік спеціальностей і справді дуже великий.

  Повернемося до ліцеїв та технікумів. Де живуть учні та скільки коштує таке навчання? У більшість державних освітніх закладів можна вступити безкоштовно! Це прекрасна можливість для молоді адаптуватися до закордонних умов та потім без проблем вступити до одного з найкращих університетів цієї країни.

  Що стосується проживання, то учні живуть у спеціальних гуртожитках. За ними прикріпляються вихователі, тому батьки завжди можуть бути впевнені, що їх діти знаходяться у безпеці. Щоб визначитись, куди вступити на таке навчання в Польщі https://proekt-obk.com/, найкраще – звернутись за допомогою до фахівців. Вони підкажуть, який заклад освіти краще обрати, які там пропонують умови та де можна поселитись.

  Вступ до найкращих вузів Польщі

  Завдяки навчанню в Польщі після 9 класу випускники отримують атестат про повну середню освіту та мають змогу вступати до польських університетів. Обов’язково перегляньте рейтинг польських ВНЗ, аби не помилитися з вибором. Наприклад, у трійку лідерів за якістю навчання входять Uniwersytet Jagiellonski, Uniwersytet Warszawski, а також Варшавська політехніка. На відміну від середньої освіти, вища освіта у Польщі є платною, а ціни починаються від 1 тис. євро на рік. У найпрестижніших освітніх закладах можна вчитися за 2 тис. євро на рік. Порівняно з іншими європейськими університетами це дуже вигідна ціна. До того ж, у більшості ВНЗ відсутні вступні іспити, тому кожен бажаючий може отримати якісну європейську освіту.

  Поділись


  Новини партнерів