Крафт пакети на замовлення

  Компанія “Пакет 24” пропонує своїм клієнтам якісні та оригінальні крафт пакети на замовлення, які сьогодні змогли змістити багато інших пакувальні матеріали.

  Завдяки своїм перевагам, пакети з крафт паперу замовити в Києві ви зможете зв’язавшись з нами будь-яким зручним для вас чином з розділу “Контакти“.

  Основні переваги крафтової упаковки:

  — ЕКО пакети, які вже давно відмінно зарекомендували себе в багатьох країнах, стали затребуваним екологічно чистим для навколишнього середовища типом упаковки. Еко продукція набуває все більшої популярності і часом схиляє до правильного вибору потенційного покупця. Тому крафт пакети – той самий невеликий, але вагомий атрибут, який ставить додатковий “плюсик” вашої компанії;

  — Надійна і практична упаковка. Крафт пакети досить міцні, тому спокійно можуть витримувати досить габаритну продукцію;

  — Невисока вартість крафт пакетів дозволяє замовити пакети з крафт паперу як великому, так і тільки починаючому підприємцю. Незалежно від виду продукції або послуги крафт пакети можуть мати різний розмір, ручки, а також наявність пост друкованої обробки при бажанні замовника;

  — Актуальна і стильна упаковка, яка на сьогоднішній день “в тренді”. Тому якщо ви хочете бути “на хвилі” – ефектні крафт пакети на замовлення від компанії “Paket 24” підвищать довірче ставлення до продукції і створять приємне враження в цілому про вашу компанію;

  — Ефективна недорога реклама. Нанесення корпоративної символіки, а саме логотипу, контактних даних, слогану на крафт пакети робить їх унікальним рекламним носієм, який здатний охопити велику аудиторію і представити ваш товар в найвигіднішому образі. З моменту покупки і до того, як ви принесете його до кінцевого місця, пакет побачать інші потенційні покупці і чим цікавіше і привабливіше він буде виконаний, тим більше людей він зацікавить.

  Крафт пакети давно вже перестали бути просто упаковкою. Це візитна картка та обличчя вашої компанії. І чим оригінальніше виконана крафт упаковка-тим більш впізнаваною вона буде.

  Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і намагаємося запропонувати найкращі умови співпраці. Ми володіємо широким асортиментом матеріалів, сучасним обладнанням, кваліфікованими співробітниками і колом постійних клієнтів, які довіряють нам свою поліграфічну продукцію, що і є гарантією високої якості.

  Замовити крафт пакети Ви можете прямо зараз, зв’язавшись з нами по телефону: +38 063 747 84 24. Ми обговоримо всі деталі Вашого замовлення і при необхідності допоможемо підібрати оптимальний варіант.

  Поділись


  Новини партнерів