Іменна книга для дитини

  Чи уявляли ви колись, що ваш малюк зможе стати героєм художньої книжки? Справжнім головним персонажем яскраво ілюстрованого видання із цікавим сюжетом. А головне – співавторами цієї книжки є самі батьки.

  Що таке іменна книга

  Неординарна ідея, яка вже вдало реалізована в Україні. Чудовим прикладом для ознайомлення є іменна книга bigstory.com.ua/ua. Суть ідеї передбачає можливість створення персональної казкової історії. І героєм із надзвичайними можливостями стане ваш сміливий хлопчик чи красуня-дівчинка. Іменна книга для дитини може бути різної тематики. Оберіть той сюжет, який максимально зацікавить дитину, а риси характеру та зовнішність головного героя повинні нагадувати вашого малюка. Добре, якщо це буде не лише пригодницька, але й повчальна історія.

  Яка казка без вірних помічників? Бажано обрати сюжет, у якому донечці чи синочкові допомагає якась цікава істота чи тваринка, наприклад, Ведмедик. Разом з ним малюк зможе пройти цікаві випробування та побувати в різних подорожах.

  Як виглядає іменна книга для дитини

  Це гарно ілюстроване дитяче видання різних форматів. Варто обирати книжку великого розміру – мінімум формату А4. Дитині буде легко тримати її в руках, малюк годинами із цікавістю зможе розглядати великі різнобарвні ілюстрації та перечитувати історію. Іменна книга в Україні – це подарункове видання, тому і оформлене воно повинно бути відповідно: цупкий якісний крейдований папір, міцна обкладинка з ламінуванням. Аби книжка зберіглася в чудовому вигляді протягом багатьох років, при друці використовують посилене скріплення аркушів.

  Усередині книжки – унікальна історія, яку ви створили самостійно. Аби книжка максимально відповідала вашим персональним вимогам, варто обирати сервіси для створення таких видань онлайн.

  Сам процес оформлення замовлення на книжку нагадує магію. Ви відчуєте себе письменником, який творить міні-біографію свого малюка.

  Як створити іменну книжку онлайн:

  • На сайті вказуються дані про дитину – стать дитини, вік та її ім’я.
  • Персоналізуйте вигляд героя за кольором волосся, одягом та іншими параметрами.
  • Оберіть помічника, якщо це передбачає тематика книжки.
  • Добре, якщо видавництво пропонує обрати мову тексту (українська чи російська).
  • Визначіться з тематикою сюжету.

  Чудовий подарунок

  Іменна книга – це ексклюзивний презент, розрахований на маленького читача від 2 до 8 рочків. Видання можна вручити на день народження власної дитини, виготовити на замовлення для племінників чи похресників. Це оригінальний подарунок на Новий рік, Різдво, Великдень, День святого Миколая чи перший ювілей дитини. Малюк іде у садочок чи школу? Обов’язково презентуйте йому цей корисний та пізнавальний подарунок.

  Бажаємо цікавих історій!

  Поділись


  Новини партнерів