Як вибрати штори в стилі лофт – на що звернути увагу?

  Якщо ви бажаєте вдало доповнити дизайн інтер’єру, варто відповідально підібрати штори. Вони здатні зробити кімнату більш затишною й стати цікавим акцентом в оформленні простору. Сьогодні можна легко сучасні штори лофт купити для інтер’єру у відповідному стилі. У ньому переважають мінімалістичні елементи, чіткі й прості форми.

  Стиль лофт не любить візерунки та прикраси, тож краще вибирати стримані штори. В таких інтер’єрах вони необхідні передусім для того, щоб забезпечити приватне життя. Краще вибирайте ті, які будуть імітувати природні матеріали – такі як льон або бавовна. Головне, щоби при цьому вони забезпечили більше денного світла в кімнаті. Штори з матового етаміну ідеально відповідатимуть строгості матеріалів в індустріальному стилі. Перегляньте на сайті Ваш Інтер’єр каталог штор в стилі лофт, щоб вибрати найкращий варіант саме для вашої кімнати.

  Щоб текстиль мав гарний вигляд, потрібно зважати не лише на його оформлення, а й довжину з шириною. Дізнайтеся, як підібрати оптимальні розміри штор і що варто врахувати.

  Як визначитися з параметрами штор?

  1. Щоб створити просторий ефект, штори зморщуються чи драпіруються. Отже, ширина підготовлених тканин може бути навіть втричі більша за довжину карниза. Вибір щільності й довжини тканини залежить від індивідуальних естетичних очікувань мешканців.

  2. Щоб визначити кількість необхідної тканини, по-перше, вирішіть: штори повинні доходити до підвіконня чи до підлоги. По-друге, виміряйте довжину віконного отвору й стіни, де ви хотіли би розташувати штори.

  3. Подумайте, чи передбачається, що вони будуть лише декоративними, чи все ж прикриватимуть вночі вікно. Зважайте на те, як щедро їх можна стиснути і як повісити на карнизі. Нарешті – передбачте кількість матеріалу, необхідного для перекриття (наприклад, для простої штори надлишок повинен становити щонайменше 10 см і оптимально 20 см).

  4. Шторні тканини найчастіше мають ширину 150 або 280 см. Тоді кількість матеріалу, нам потрібен для штор, буде дорівнювати відстані від штори до підвіконня чи підлоги.

  5. Якщо потрібно зшити кілька частин шторного матеріалу, завжди з’єднуйте їх по всій довжині. Це на випадок, якщо вам потрібні дуже широкі штори, щоб натягнути їх на все вікно.

  6. Довжину готових штор, що є в продажу, можна легко підлаштувати під свої потреби. Наприклад, якщо використати термоклейку стрічку, яку прасують розігрітою праскою (після прикріплення нижнього краю).

  Компанія «Ваш інтер’єр» запропонує штори відповідно до ваших побажань і заданих параметрів. Тоді вам не доведеться витрачати час і зусилля на зміни. Спеціалісти допоможуть провести точні розрахунки й визначитися з дизайном, щоб штори ідеально пасували кімнаті як за стилем, так і за розмірами.

  Поділись


  Новини партнерів