Як підвищити імунітет. Ліки-імуностимулятори – дія на організм

  Як підвищити імунітет. Ліки-імуностимулятори – дія на організм

  Іноді сонливість, депресія, поганий настрій з’являються в людей навіть, якщо у них все добре в житті і зі здоров’ям. Де ж вони беруться? В першу чергу, занепад сил спостерігається при зниженні захисту імунної системи. Тому всі люди, які турбуються про своє здоров’я, повинні зміцнювати, піднімати, а також підтримувати імунітет. Як це робити?

   

  Імунітет: що це, чому він знижується

  Імунітет являє собою захисну функцію людського організму, яка спрямована на опір різним загрозам з зовнішньої сторони (віруси, бактерії), а також з внутрішньої (зараження клітин).

  Найголовніші причини, за якими знижується імунітет:

  – неправильне харчування. Якщо жити від перекусу до перекусу, регулярно вживати фастфуд, в свій раціон включати недостатню кількість фруктів і овочів, то в таких випадках рано чи пізно людський імунітет ослабне, оскільки в ньому не буде необхідних мінералів і вітамінів.

  – нездоровий сон, який викликає роздратування, невроз. Якщо спати менше семи годин, кожен раз прокидатися і засинати не в однаковий час, людина починає сильно втомлюватися і у нього з’являється депресія.

  – занадто сильні навантаження або ж навпаки, гіподинамія.

  – шкідливі звички також ведуть до зниження людського імунітету.

  – погана екологічна ситуація.

  Причины зниження імунітету

  Підвищення імунітету: що і як?

  Посилити імунітет можна в домашніх умовах:

  1. По-перше, усуньте причини його зниження: нормалізуйте своє харчування і сон. Тоді ви самі помітите, наскільки покращився ваш настрій. Також обов’язково з’являться сили і величезна радість від життя. Відмовтеся і від своїх шкідливих звичок або хоча б потрібно зменшити їх вживання.

  2. Робіть спеціальні вправи. Це може бути зарядка, пробіжка, йога. Тоді ви станете більш витривалими і зможете прокидатися набагато швидше. Не забувайте, що бажано ходити на плавання, приймати холодний душ. Завдяки цьому організм буде загартовуватися поступово і зможе протистояти вірусам і бактеріям різних простудних захворювань. Але тільки все в міру.

  Как быстро поднять иммунитет взрослому

  3. Кожен день потрібно пити багато чистої води. Адже вона регулює обмін речовин.

  Продукти, які значно підвищують імунітет: мед, горіхи, молочні продукти, родзинки, виноград. Якщо ж у вас немає можливості підтримувати свій імунітет різними продуктами і народними засобами, можна приймати спеціальні препарати.

  Довідник «Компендіум» допоможе підібрати відповідні лікарські засоби для підвищення імунітету. До вашої уваги – великий список поширених і, що не менш важливо, ефективних на сьогоднішній день імуностимуляторів, які доступні в Україні.

  Ефективні ліки-імуностимулятори: для чого вони потрібні

  Імуностимулятори є спеціальними препаратами для відновлення, а також нормалізації захисних функцій організму людини. Це не просто вітаміни, це – сильнодіючі ліки, до складу яких входить велика кількість компонентів. Приймати їх потрібно тільки в тому випадку, якщо є відповідні медичні показання.

  Як вони діють?

  Медикаменти такого типу діляться на декілька груп, які обумовлені специфікою впливу:

  1. Екзогенна група. У їх складі рослинні компоненти або корисна мікрофлора. Такі препарати активізують процес вироблення антитіл до інфекцій і вірусів. Вони підходять і для діток, і для дорослих.

  2. Ендогенна група. Вони складаються з різних речовин, які виробляються організмом людини. Всі компоненти потрапляють в клітини імунної системи, стимулюючи, при цьому, її захисні функції.

  3. Хімічна група. До складу таких медикаментів входять синтетичні елементи, які в комплексі впливають на організм. Вони сприяють його швидкому одужанню.

  Материал, который должен прочитать каждый. Как повысить иммунитет. Изображение номер 3

  Те, які саме пігулки підійдуть в кожному окремому випадку, призначає тільки лікар.

  Поділись


  Новини партнерів