Як обрати ідеальний халат

    Халат – особлива річ у гардеробі. Це не просто одяг – це свого роду візитівка певного стилю. Розкішний халат давно став символом високого соціального статусу його власника. Різні виробники орієнтується на свого покупця. А як взагалі українці обирають халати?

    Як обрати халат в Україні

    Хоча саме Туреччина та Італія зайняли нішу високоякісного текстилю, безумовним лідером на вітчизняному ринку вишуканих речей стали халати американського бренду Victoria’s Secret, які можна знайти на сайті: https://secretangel.kiev.ua/dlya-sna/halat/. Чому так сталося? Мабуть тому, що тут важлива не лище якість полотна.

    На що звертають увагу:

    • Симетричність, якість швів, стикування малюнків;
    • Відсутність сторонніх запахів, які виникають у результаті наявності порушень у виробництві чи на стадії хімічного фарбування (ні прання, а ні тривале провітрювання виробів їх прибирає);
    • Відсутність дефектів фарбування (ліній, смуг), що іноді ледь помітні, але псують настрій;
    • Однорідність виробу – прикро, коли шовковий кант на махрі сяде після прання.

    При виборі халата увагу перш за все варто звертати не на фасон або колір, а на наступні критерії його якості. Вага товару, поглинання вологи, простота у догляді, ступінь хімічної обробки — все це є важливим. Ще має бути реалізована циркуляція повітря та якість пошиття. Звісно, склад тканини повинен бути натуральним.

    Огляд тканин

    Махрові халати підходять для ванної, оскільки чудово вбирають вологу. Для сауни — вироби із вафельної тканини. Бавовняний — ідеальний для спекотного дня, зберігає здоров’я та тонус шкіри. Флісові моделі з капюшоном та “вушками” підійдуть для спортивних дівчат.

    Шовковий – халат пробуджень. Він незамінний друг після нічних пильнувань та розмов. Мереживний — романтичний підбурювач… Але бувають і абсолютно карколомні рішення, розроблені дизайнерами домашнього повсякденного одягу, з використанням нестандартних матеріалів.

    Махра

    Матеріал, в основу якого ложиться бавовна. Іноді для поліпшення властивостей тканини до складу пряжі додають бамбукове волокно. Махрові вироби приваблюють своєю функціональністю — вбирають вологу, збережуть тепло і навіть масажують шкіру. Тому, не дивно, що найбільш популярні лазневі халати саме з цього виду тканини.

    Тканина має високу та середню щільність. Розрізняється за трьома рівнями махристості. Чим вищий рівень – тим краще виріб вбирає вологу. Махра буває одно- та двостороння. Зносостійкість висока. Легко прати, але досить довго сушити.

    Бавовна

    Бавовняні халати поступаються у популярності мабуть тільки махровим. Вони легкі, чудово вбирають вологу, підтримують нормальну циркуляцію повітря, не електризуються, приємні для шкіри. Бавовняний халат — ідеальний вибір для відпочинку. Перевага бавовняних моделей – чудово праються та швидко сушаться, зносостійкі.

    Атлас

    Надзвичайно розкішна та приваблива тканина. За зовнішніми показниками поступається хіба що високоякісному шовку. Це тканина із високою щільністю і, відповідно, підвищеною зносостійкістю. Халати з атласу прості у догляді, та не вимагають прасування.

    Велюр

    Класифікується як тканина для пошиття статусних речей. Матеріал дорогий і має суворі критерії якості. Це сукно має дрібний густий ворс і своєрідну гладкість, тому надзвичайно приємний на дотик. Халати легко прати, сушити, вони не вимагають прасування. Велюр надзвичайно зносостійкий і довго зберігає первісний вигляд.

    Мікрофібра

    Халати з мікрофібри давно підкорили український ринок. У склад тканини входять віскоза, бавовна, поліамід. Матеріал дешевий у виробництві, а тому доступний для широкого кола споживачів. Він м’який, шовковистий, не перешкоджає циркуляції повітря. Халати з мікрофібри не маркі, іх легко прати й сушити, не вимагають прасування.

    Шовк

    Шовкова тканина — безумовна цариця суконного царства. Шовк забезпечить ідеальний теплообмін, надзвичайно приємний на дотик, а вироби з нього максимально комфортні. Краса та вишуканість шовкових речей завжди пленить. Розкішні шовкові халати – предмет естетичної насолоди та спосіб здійснити дорогий індивідуальний подарунок. Будь-яка жінка у виробі з шовку почувається принцесою.

    Можна сказати, що українці ставлять перед компаніями-виробниками доволі жорсткі рамки. Продавати дорогі халати, які не будуть підходити нашому менталітету, тут не можливо. А дешеві теж повинні бути зручними та гарно виглядати. Збираючись у подорож (на море, або на річку), кожна жінка хоче мати красивий халат, в якому вона буде виглядати бездоганною. І тут важливо, щоб тканину не приходилось постійно прати та прасувати. Американські компаніі з пошиву одягу точно спіймали усі ці тонкощи, та успішно реалізують свою продукцію на українському ринку. І ми всі дуже тому раді.

    Поділись


    Новини партнерів