Як користуватися онлайн ГДЗ за 7 клас?

    Раніше ГДЗ за 7 клас нічим не відрізнялися від підручників, тому списування був традиційним. Достатньо було відкрити збірник на потрібній сторінці, знайти відповідь до задачі або вправи та переписати її у робочий зошит. Завдяки появі онлайн-розв’язників списувати стало ще простіше. Не потрібно навіть «ритися» у змісті та гортати сторінки. Відкриваєш сайт з готовими домашніми завданнями у браузері — і всього в кілька клаців знаходиш необхідні ДЗ за номером сторінки, темою, назвою параграфа та номером вправи.

    Найголовніша перевага допоміжних навчальних посібників у онлайн-форматі — безплатний доступ. Наприклад, щоб використати ГДЗ з алгебри 7 клас від порталу Vschkole, не потрібно платити.

    Потенційним користувачам варто знати, що на сайті опубліковані розв’язники для всіх класів, тому на головній сторінці потрібно заздалегідь вибрати підхожий розділ «7 клас». Далі можна переходити до вибору навчальної дисципліни. Для зручності назви предметів розташовані в алфавітному порядку. Спочатку йдуть алгебра, англійська, біологія, географія. Хімія та фізика — на останніх позиціях.

    На кожен урок приходиться кілька різновидів розв’язників. Відрізнити їх можна за двома критеріями:

    • Автор. Портал Vshkole пропонує увазі школярів ГДЗ з алгебри 7 клас Мерзляк, а також Істер, Бевз, Кравчук.
    • Тип посібника. Доступні решебники до підручників, робочих зошитів, практичних і лабораторних.

    Правила використання ГДЗ

    Про шкоду готових домашніх завдань не чув хіба лінивий. Батьки, які лояльно ставляться до розв’язників, — у меншості. Більшість дорослих вважає ГДЗ за 7 клас небезпечними для успішності та інтелектуальних здібностей дітей. Насправді решебники можуть бути корисними. Головне — дотримуватися правил під час застосування.

    1. Осмислене списування. Домашку потрібно не тільки списувати, а ще й аналізувати. З неї можна дізнатися багато нового і корисного. Особливо, якщо вона стосується тем, які не вдалося зрозуміти на уроках.
    2. Самоперевірка. Розв’язники чудово підходять для перевірки правильності виконання завдань. Батьки семикласників рідко добровільно перевіряють ДЗ, тому учням доводиться шукати помилки у чернетці самостійно.
    3. Доопрацювання розв’язків. Якщо в ГДЗ наведені лише відповіді без пояснень, треба самостійно додавати інформацію, якої не вистачає. Так зване «творче списування» підвищує шанси на отримання високих оцінок.
    4. Орієнтування на рівень успішності. Не варто списувати ДЗ на 12 балів, якщо середня оцінка у чверті — 7 або 8. Щоб вчитель нічого не запідозрив, необхідно навмисно допускати незначні помилки.

    Відкривати готові домашні завдання в онлайн-форматі можна на різних пристроях. Вдома зручно списувати з екрана комп’ютера, в гостях — з планшета, а на ходу — зі смартфона.

    Поділись


    Новини партнерів