Дизайн інтер’єру салону краси: кольорова гама та тематика закладу

    Створюючи загальну концепцію інтер’єру салону краси, слід зосередитись на елементах фірмового стилю, який би прослідковувався в найдрібніших деталях оформлення приміщення. Також не варто забувати, що кожен відтінок в інтер’єрі впливає на візуальне сприйняття. Отже, правильно підібравши кольорову гаму для внутрішнього оформлення, можна створити особливу атмосферу в салоні.

    Оскільки самостійно реалізувати такий цікавий та складний задум непросто, краще одразу звернутися до професіоналів. Студія дизайну інтер’єру, яка спеціалізується на оформленні комерційної нерухомості, допоможе у розробці концепту та реалізації усіх ідей клієнта.

    дизайн салону краси

    Обираємо стиль

    При виборі загальної концепції є сенс врахувати цінову політику та потенційну аудиторію конкретного б’юті-закладу.

    Для салону краси рівня люкс підходить інтер’єр у стилі модерн чи ар-деко. Клієнти неодмінно оцінять стриману розкіш такого дизайну. Для закладів середнього цінового сегменту варто обрати щось демократичніше. Якщо салон націлений обслуговувати здебільшого молодь, чудовим варіантом буде інтер’єр у стилі лофт, хай-тек, поп-арт. Якщо шукаєте щось нейтральне для широкого кола клієнтів, радимо звернути увагу на контемпорарі, скандинавський та еко-стиль.

    дизайн салону краси

    Зонування приміщення

    Правильно підібраний стиль інтер’єру допоможе використати всі можливості приміщення максимально. Високі чи низькі стелі, наявність великих вікон, колон, форма зали – на всі ці елементи необхідно звернути увагу ще на початковому етапі. Складаючи дизайн-проект салону краси та плануючи внутрішнє облаштування, за допомогою грамотно продуманого планування можна розділити приміщення на окремі функціональні зони. В якості перегородок можуть виступати:

    • стелажі з косметичними засобами;
    • живі рослини;
    • дзеркала;
    • декоративні ширми тощо.

    дизайн салону краси

    Можна організувати простір і без фізичного поділу площі. Наприклад, якщо в одному залі надається одразу декілька послуг, територію можна розділити, пофарбувавши стіни в контрастні кольори, чи, навпаки, залишити стіни однотонними, але використати різні за кольором меблі.

    Кольорове оформлення

    Більшість дизайнерів погоджуються в тому, що при оформлення інтер’єру салону віддавати перевагу варто нейтральним, пастельним тонам, які сприяють розслабленню клієнтів, одночасно підкреслюючи статус закладу.

    Існує кілька загальних правил, користуючись якими можна грамотно підібрати палітру для оформлення салону краси:

    • Теплі тони – бежевий, жовтий, коричневий, пісочний – діють заспокійливо та розслабляють. Їх можна поєднувати з яскравими кольорами, наприклад, помаранчевим та зеленим.
    • Блакитний колір – немов ковток свіжого повітря, тому його часто використовують в дизайні салонів краси, що надають косметологічні та масажні послуги. Поєднувати блакитний рекомендується з пастельними тонами – світло-сірим, пісочним, молочним та ніжно-рожевим.
    • Якщо хочете надати інтер’єру яскравості та навіть зухвалості, кращим варіантом буде використання контрастів – поєднання світлих стін з яскравими меблями, і навпаки. Такий прийом буде актуальним для салонів, що спеціалізуються на перукарських послугах чи нігтьовому сервісі.

    дизайн салону краси

    Щоб приміщення салону виглядало затишно, стримано та інтелігентно, краще обрати відтінки, які максимально доповнюють один одного. Такий інтер’єр завжди виглядає в хорошому сенсі дорого та принадно.

    Поділись


    Новини партнерів