Чому варто їхати до Туреччини з дітьми

  Отец и дочь на пляже

  Відпочинок з дітьми в Туреччині обирають чимало українських родин. Їх легко зрозуміти, адже країна має безліч переваг як туристичний напрямок: відсутність віз, швидкий переліт, великий вибір готелів, узбережжя Середземного та Егейського морів, смачна їжа й гарний сервіс. Усе це — «магніти» для відпочивальників, які люблять Туреччину за особливе ставлення до гостей, зокрема до гостей із дітьми. І це не просто бажання догодити туристам. У цій країні люблять усіх дітей без винятку, а для тих, хто кривдитиме малюків, законом передбачено серйозне покарання.

  Тепле та чисте море, пляжі на будь-який смак, сезон із середини весни до листопада — це все Туреччина. Радимо придбати тури на пляжний сезон заздалегідь. Це стане гарантією того, що ви та ваша родина відпочиватимете саме там, де мріяли.

  Малышка сидит на берегу днем

  Як вибрати курорт і готель

  Усі без винятку курортні міста та містечка Туреччини зручні для туристів із дітьми. Навіть у Мармарисі, який називають «турецькою Ібіцею», є готелі, що підійдуть для сімейних відпочивальників.

  Найкращими для відпочинку з дітьми традиційно вважаються курорти в регіоні Анталії, на узбережжі Середземного моря. Аланія, Сіде — містечка з безкраїми піщаними та піщано-гальковими пляжами, уздовж яких вишикувалися готелі на будь-який смак та бюджет.

  Постає питання: як вибрати один із сотень, якщо в мандрівку поїде вся родина, включно з малюками? Гарна ідея — вибрати один із готельних комплексів, який відповідає концепції сімейного відпочинку: безпека, аніматори, дитячі басейни, майданчики, розважальні та навчальні програми. Перед початком кожного туристичного сезону всі готелі проходияь ретельну перевірку на відповідність вимогам концепції.

  Прикладом гарного вибору для сімейної відпустки є готель Justiniano De Luxe Resort — п’ятизірковий комплекс в Аланії. Він розміщений на першій лінії від моря, має окремий піщано-гальковий пляж. Діти тут можуть купатися в безпечному басейні з мінімальною глибиною. Для найменших туристів також передбачено спеціальне меню в ресторані — у дитини не буде стресу від незвичної їжі. У готелі проводять розважальні програми для дітей і дорослих.

  Чимало гарних готелів для відпочинку з родиною розташовано на таких курортах, як Белек і Кемер. Тут особливе повітря — насичене ароматами хвої. Воно, зокрема, корисне для дітей як профілактика респіраторних захворювань. Гарний варіант розміщення в Кемері — готель Seven Seas Hotel Life, який працює за системою Ultra все включено.

  Поділись


  Новини партнерів