Айфон 12 і айфон 12 міні в чому різниця?

  Восени минулого року кумир мільйонів – компанія Apple видала на ринок два нових пристрої: iPhone 12 і iPhone 12 mini. У чому полягають відмінності між ними, можна здогадатися з назви. Один з телефонів – мініатюрна копія свого більш габаритного аналога. Давайте розглянемо різницю більш детально.

  Відмінності в дизайні

  Відразу відзначимо, що iPhone 12 ціна досить висока. В принципі, якщо не враховувати розміри, дизайн пристроїв однаковий. У торців – гострі краї, є блок з подвійною камерою, а логотип виробника розміщений чітко по центру. На передній стороні є захисний щиток з кераміки, який забезпечує надійність, що довели краш-тести. Для виготовлення бічних граней використовувався алюміній. Тепер занурювати обидва iPhone можна на глибину до 6 метрів, так як корпуси мають надійний захист від води.

  Матриця в міні-версії встановлена ​​розміром 5,4 дюйма, але вона уміщено в маленький корпус. Розміри цього пристрою наступні: 14,67 х 7,15 х 0,74 см. Цей смартфон ідеально підходить тим, хто звик утримувати телефон в одній руці. Обидві моделі пропонуються в п’яти кольорах.

  Продуктивність iPhone 12 і iPhone 12 mini

  Цей показник у обох моделей багато в чому схожий:

  • чіпсет виконує близько трильйона завдань, так як у нього є 16-ядерний процесор, що працює в рази швидше, ніж варіанти колишніх поколінь;

  • Акумулятор підтримує автономність набагато довше, ніж раніше;

  • Вбудоване сховище становить 64, 128 і 256 Гб;

  • Підтримуються технології 5G.

  Все це компанія, несподівано для споживачів, умістила в маленький корпус, чим здивувала своїх шанувальників. І в цьому полягає впровадження інновацій. При цьому айфон 12 міні ціна мало чим відрізняється від більшої моделі.

  Переваги камери

  Тим, хто не розлучається зі своїм телефоном і постійно робить фото і відеозйомки, цікаво буде дізнатися про те, в чому полягають переваги камери. В обох версіях вони мають деякі особливості і відрізняються чудовою якістю нічної зйомки. Компанія виконала оновлення HDR-режиму і подбала про можливість сповільненої зйомки вночі. Дозвіл фронтальної камери становить 12 мегапікселів.

  Про комплектації

  Обидва пристрої не мають в комплекті нічого крім кабелю Lightning, і це рішення влаштовує не всіх. Але більшість користувачів підтримали цю ініціативу виробника, так як вона надає більше свободи.

  Доставка в усі міста України!

  В інтернет-магазині Свайп діють “Back 2 school” знижки на обрані моделі iPhone, iPad, Mac та Apple Watch. Завітайте на сайт та оберіть товар на свій смак!

  Поділись


  Новини партнерів