Раян Рейнольдс розповів усю правду про шлюб із Блейк Лайвлі

Вчора 44-річний Раян Рейнольдс взяв участь у радіопрограмі на SiriusXM. В розмову голлівудського актора і ведучого Джессі Кейглі періодично вклинювались фанати, які хотіли поставити свої запитання.

Так, одна з дівчат поцікавилася у Раяна, що він вважає кращим в своєму шлюбі з 33-річною Блейк Лайвлі. Багато глядачів і слухачів чекали, що Рейнольдс, як зазвичай, відповість жартом на питання про відносини з дружиною, проте він раптом почав говорити цілком серйозно.

Я часто пишу сценарії до своїх фільмів. У якийсь момент цей процес був для мене головним механізмом виживання. Іноді вони виявляються вдалими, а іноді – ні. Але мало хто знає, що сценарії для багатьох моїх успішних голлівудських картин насправді написала Блейк. Іноді вона просто вривається до мене, вихоплює клавіатуру і починає писати. Потім вона цікавиться, що я про це думаю, і я відповідаю, що це просто неймовірно, – розповів Раян.

Говорячи про свої проекти, Рейнольдс мав на увазі фільми “Дедпул. Ніяких добрих справ”, “Дедпул 2”, а також “Жив-був Дедпул”, які користувалися успіхом в кінопрокаті по всьому світу. Для цих картин Раян частково писав сценарій, а продюсером виступав ще в кількох стрічках, таких як “Кіт” і “Вбивство на Манхеттені”.

Рейнольдс додав, що дуже пишається дружиною, захоплюється її талантом, а також заявив, що не втомиться цінувати її допомогу:

Я буду повторювати багато раз: “Це написала Блейк, а не я!”. Однак в пресі все одно всі заслуги приписують мені. Однак вона дійсно багатогранна і дуже талановита людина. Вона так допомогла мені в роботі над “Дедпулом” та іншими фільмами, які мали великий успіх.

У відповідь ведучий шоу Джессі Кейглі пожартував, що насправді найкраще в їхньому шлюбі з Блейк Лайвлі – це її майстерність у приготуванні смачної випічки. На що Рейнольдс заявив, що насправді до сих пір не може розібратися, що краще: випічка Блейк або їх секс.

Нагадаємо, Блейк Лайвлі і Раян Рейнольдс в шлюбі вже більше дев’яти років. Разом вони виховують трьох донечок: шестирічну Джеймс, чотирирічну Інес і однорічну Бетті.

Читайте також:Колишня дружина Ченнінга Татума Дженна Деван розповіла про важкий період після народження їхньої доньки

Поділись


Новини партнерів