Білл і Мелінда Гейтс офіційно розлучилися

Лише через три місяці після оголошення про розлучення 65-річний бізнесмен і співзасновник компанії Microsoft Білл Гейтс і його 56-річна дружина Мелінда офіційно розлучилися.

У документах про розірвання шлюбу йдеться, що Мелінда не змінюватиме своє прізвище і не отримає подружню підтримку.

У шлюбі подружжя прожило 27 років. Вони виховують трьох дітей. Оголосивши про розрив в травні, пара назвала свій шлюб “безповоротно зруйнованим”. Подружжя також заявило, що, незважаючи на розлучення, продовжать разом працювати у створеному ними благодійному фонді. Однак нещодавно генеральний директор їх фонду Марк Сюзман повідомив, що Білл і Мелінда уклали угоду, відповідно до якої екс-дружина підприємця піде у відставку, якщо через два роки або вона, або Білл вирішать, що вони більше не можуть працювати разом.

Офіційну причину свого розставання пара не озвучила, проте, за чутками, у Гейтса було кілька романів на стороні. Втім, представники бізнесмена це заперечували, заявляючи, що ці домисли з’являються в ЗМІ, щоб очорнити репутацію бізнесмена.

Гейтсу також приписували дружбу з фінансистом Джеффрі Епштейном, який звинувачувався в секс-торгівлі неповнолітніми. Мелінда виступала проти їх спілкування, однак її чоловік продовжував з ним бачитися і обговорювати питання, пов’язані з благодійністю, як він говорив.

Статки Білла Гейтса оцінюється в 130 мільярдів доларів. Скільки саме отримає Мелінда, невідомо, так як подружжя уклало приватні договори.

Читайте також: Дженніфер Лопес в минулому: Алекс Родрігес проводить час з новою дівчиною

Поділись


Новини партнерів