Емма Вотсон прокоментувала чутки про свої заручини

З бізнесменом Лео Робінтоном відома британська актриса Емма Вотсон почала зустрічатися рік тому. Через кілька місяців після початку роману пари поповзли чутки про їх передбачувані заручини. Причиною тому стало кільце на безіменному пальці лівої руки Вотсон.

Довгий час зірка фільмів про Гаррі Поттера зберігала мовчання, але вчора вона нарешті прокоментувала в соцмережах чутки про своє особисте життя.

Дорогі шанувальники, чутки про те, заручена я чи ні, а також чи поставлена ​​на паузу моя кар’єра, – це просто способи створювати клікбейт, незалежно від того, правда це чи ні. Якщо у мене з’являться новини, обіцяю, що поділюся ними з вами, – написала вона.

31-річна Емма також додала, що відсутність новин про неї в пресі може означати те, що вона просто проводить час так само, як і більшість людей в період пандемії.

Терплю невдачі з приготування хліба на заквасці, дбаю про близьких і роблю все можливе, щоб не поширювати вірус, який все ще вражає так багато людей, – пояснила зірка.

Про свою кінокар’єру Емма згадала не випадково – ходили чутки, що зірка збирається піти з акторської професії. Про це нібито заявляв її агент. Однак офіційний представник зірки Джейсон Вайнберг ці чутки спростував, а тепер їх прокоментувала і Вотсон. Правда, майже за два роки новими проектами своїх шанувальників Емма так і не порадувала – останнім фільмом з її участю стала картина “Маленькі жінки”, що вийшла в 2019 році.

Поділись


Новини партнерів